Toplam 8 sonuçtan 1 ile 8 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: vw beetle

vw beetle

2.çalışmam umarım beğenirsiniz çizidğim aşamalarıda atmak istedim buyrun

1.aşama

2.aşama

3.aşama

son.

Kayıtlı Kullanıcı Madde_JDM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "Karakalem Yarışmaları" Bölümünü "Karakalem Çalışmaları" diye okudun sanırım abi Yarışma bölümünde paylaşmışsın.

aynen kardeşim uyardığın iyi oldu bende şimdi farkettim

Yönetici ChopCoper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konunun asıl yeri burası.
    Ben çalışmayı çok beğendim. Sadece biraz daha detaya inilebilirmiş sanki. Birde adamın gölgesi çoook koyu olmuş sanki. Tebrikler devamını dilerim.

eyvallah usta sağolasın vala gölge koyu oldu evet haklısın yol kısmınıda kalemle geçsem belki fazla sırıtmazdı ama acele ettim attım olsun yavaş yavaş hatalarımızı göre göre düzeltcez yeniyiz daha

eline salık müdür çok iyi bi çalışma ama sabrinnide dedigi gibi birazdaha detaya inilebilirmiş.Devamının gelmesi dilegiyle
    ATAM izindeyiz aşırı hız peşindeyiz EVOnun eseriyiz ölenedek sevecegiz gazlayarak ölecegiz...

Benim tarzım böyle gençler tasarıma yoğunlaşıp kendimce görsel çalışıyorum gerçekçi görünsün diye uğraşmam
    emrah ÖZKAN

eyvallah sağolasın kardeşim haklısınız biraz aceleci davrandım hemen bitirmek istedim yalan yok zate 3 4 saat sürdü

Kayıtlı Kullanıcı DonCorleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gölge aşırı net olmuş ve çalışmayı gölgede bırakmış diyebilirim. Bunun haricinde çizim ve tonlama çok iyi. Arkaplandaki balkon/camların açısında sorun var sadece, o kadar göze batmıyor tabi. Ellerine sağlık.
    (İki tane konu açılmış.)