Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 15 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
    Forum Yetkilisi

34. Karakalem Yarışması

34. Karakalem Yarışması

*Katılımlarınız 800x600 px (ya da daha küçük) ebatında konuya ileti olarak gönderilmelidir , dilerseniz oylama sırasında çalışmalarınızı daha iyi inceleyebilmeleri icin ek olarak " Thumbail" şeklinde çalışmanızı büyük boyutunda gönderebilirsiniz.

*Yaptıgınız çalışmanızın üzerine ÜYe isimlerinizi (Nick) yazmak serbesttir.

*Aracı tanınmayacak hale getirmediğiniz sürece, üzerinde istediğiniz modifikasyonları yapabilirsiniz.

*
    Çalışmalarınızın açısı örnek resimden aşırı farklı olduğu takdirde, veya başka bir araca bakarak farklı açıda yapılmışsa, çalışmanız diskalifiye edilebilir.

* Çalışmalarınızda siyah kurşun kalem (HB,2B,4B vb.) haricinde herhangi bir kalem kullanmanız yasaktır.

* Çalışmalarınızda parlaklık düzenlemesi haricinde herhangi bir dijital düzenleme yapmanız yasaktır.

* Katılımcıların çalışmalarını en geç 05.02.2013 saat 23.59'a kadar Koksal-R Design'e yollamaları gerekmektedir.

* Katılmak için yolladığınız resmi sonradan değiştiremezsiniz.

* Katılmak için yolladığınız resmi oylama açıldıktan sonra iptal edemezsiniz.

* Yarışma araçlarınızı, yarışma bitmeden forumumuza konu olarak açamazsınız, aracınızı başka forum, galeri, ve benzeri yerlere koymak için yarışmanın bitmesini beklemek zorunda değilsiniz, resminizin üzerinde nick, isim yada sizi tanımlayacak birşeyin olması yasak değildir.

Bu kurallara uyulmaması, diskalifiye nedenidir.

Yarışma aracımız ;

Şimdiden tüm katılımcılara başarılar dilerim.

katılacam dememe gerek yok heralde
    ATAM izindeyiz aşırı hız peşindeyiz EVOnun eseriyiz ölenedek sevecegiz gazlayarak ölecegiz...

Benim tarzım böyle gençler tasarıma yoğunlaşıp kendimce görsel çalışıyorum gerçekçi görünsün diye uğraşmam
    emrah ÖZKAN

Kayıtlı Kullanıcı ahmetibis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçen yarısmaya üşengeçligimden katılamadım buna katılmayı ıstıyordum ama base hosuma gıtmedı yalan yok basarılar katılanlara

Kayıtlı Kullanıcı DonCorleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başarılar, base sağlammış

Kayıtlı Kullanıcı Serhat Design - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok zor :/

Administrator Mavra Design - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    - Base çok sağlam karakalemcileri piste alalım.

Araba zor,ortam zor,yansımalar zor.Sanırım gerçekçiliği tutturan boruyu öttürecek.Ben varım.

Kayıtlı Kullanıcı Ulaş Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ovv ! Çok zor :/ ama bende varım. Eğer mümkünse resmin çok net bir görüntüsünü paylaşabilir misiniz teşekkürler

Büyük boy zaten ulaş.Resmi bilgisayarına indir. Orjinal boyutu 1200 küsürlü bir şey.

Kayıtlı Kullanıcı Paradise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Elimde başka çizimler olmasaydı ve finallerim başlamasaydı katılmayı istedim ama maalesef bu yarışmayı pas geçeceğim Önümüzdeki yarışmaya bir japon yakışır Katılacak herkese başarılar.