Toplam 6 sonuçtan 1 ile 6 arasındakiler gösteriliyor.

konsept çalışmam

mrb arkadaşlar araca şuan herhangi bir isim veremedim bu yüzden konu ismi böyle oldu,neyse arkadaşımın istedigi müzikleri indirirken 1-1,5 saatte olan-biten bir çalışma.Araç halen bitmiş deyil ama sıkıldıgım için bıraktım:/
    skect

çalışma

bonus..
    ATAM izindeyiz aşırı hız peşindeyiz EVOnun eseriyiz ölenedek sevecegiz gazlayarak ölecegiz...

Benim tarzım böyle gençler tasarıma yoğunlaşıp kendimce görsel çalışıyorum gerçekçi görünsün diye uğraşmam
    emrah ÖZKAN

Kayıtlı Kullanıcı DonCorleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arka ve üst kısımlar fazlasıyla sallamasyon olmuş 1-2 saat için gayet iyi ama, ellerine sağlık

[QUOTE=DonCorleone;158283]Arka ve üst kısımlar fazlasıyla sallamasyon olmuş 1-2 saat için gayet iyi ama, ellerine sağlık [/QUOTE
    sallamasyonXDDDD eyvallah saol psd formatı halen duruyo canım çekerse adam ederim
    ATAM izindeyiz aşırı hız peşindeyiz EVOnun eseriyiz ölenedek sevecegiz gazlayarak ölecegiz...

Benim tarzım böyle gençler tasarıma yoğunlaşıp kendimce görsel çalışıyorum gerçekçi görünsün diye uğraşmam
    emrah ÖZKAN

Kayıtlı Kullanıcı Ali.Bahcivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Consept çalısmalarında biraz daha detaya girerek sade çalısmayı dene. Tasarım senin hayal gücüne dayalı bir kavramdır nasıl olursa olsun. İsterse 2 tekerli araba ciz ama bu kadar cok tuning sokma consept çalısmalarına. Eline saglık
    Geliyoruz...

dediyini yapmaya çalıştım desem yeridir elimden geldigince sade br tasarım yapmaya çalıştım..

emrah ÖZKAN

ya arkaşlar bu prog adı ne ya lütfen bi yazın