Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 18 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
    Kayıtlı Kullanıcı |DooM| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

31. Karakalem Yarışması (Konsept Temalı)

31. Karakalem Yarışması

* Katılımlarınız 800x600px (ya da daha küçük) ebatında, konuya ileti olarak gönderilmelidir, dilerseniz oylama sırasında çalışmalarınızı daha iyi inceleyebilmeleri için ek olarak Thumbnail, şeklinde çalışmanızın büyük boyutunuda gönderebilirsiniz.

* Yaptığınız çalışmanın üzerine Üye isimlerinizi (Nick) yazmak serbesttir.

* Çalışmalarınızın açısı örnek resimden aşırı farklı olduğu takdirde, veya başka bir araca bakarak farklı açıda yapılmışsa, çalışmanız diskalifiye edilebilir.

* Çalışmalarınızda siyah kurşun kalem (HB,2B,4B vb.) haricinde herhangi bir kalem kullanmanız yasaktır.

* Çalışmalarınızda parlaklık düzenlemesi haricinde herhangi bir dijital düzenleme yapmanız yasaktır.

* Katılımcıların çalışmalarını en geç 02.07.2012 saat 23.59'a kadar yollamaları gerekmektedir.

* Katılmak için yolladığınız resmi sonradan değiştiremezsiniz.

* Katılmak için yolladığınız resmi oylama açıldıktan sonra iptal edemezsiniz.

* Yarışma araçlarınızı, yarışma bitmeden forumumuza konu olarak açamazsınız, aracınızı başka forum, galeri, ve benzeri yerlere koymak için yarışmanın bitmesini beklemek zorunda değilsiniz, resminizin üzerinde nick, isim yada sizi tanımlayacak birşeyin olması yasak değildir.

-Bu kurallara uyulmaması, diskalifiye nedenidir.-

- Bu yarışmada serbestsiniz arkadaşlar 3 ekstra kuralımız var sadece.

1- Kendi hayal gücünüzle kendi aracınız yaratcaksınız.
    2-Başka herhangi bir konsept aracı birebir aktarmak yasaktır farkedildiği takdirde diskalifiye sebebidir.
    3-Sadece ön profil çalışma yapmak gerekmektedir.

Örnek konsept araçlar için tıklayın.

-SanalModifiye.com Yönetimi Başarılar Diler-

Kayıtlı Kullanıcı SRTKMC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tüh ya ben hayal gücü denen şeyden nasibimi almamışımki Bi de öyle uzay aracı gibi görünen lanet tipli şeyleri çizerken hiç zevk almıyacağımdan eminim katılırım belki diyordum ama vazgeçtim.Katılacaklara başarılar dilerim.

Kayıtlı Kullanıcı ahmetibis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    önceden de olmustu bu konsept ama gördenmemiştim aracımı şimdi yaparım umarım.birde bişey merak ediyorum neden sadece ön profil?

Kayıtlı Kullanıcı SedatDogankan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Değişik olacak ama,konsepti tablette hazırlayıp versem,karakalem ayarında? Kabul görür mü acaba

Kayıtlı Kullanıcı Cnbrk-Design - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şahsi fikrim gönder abi renk katsın katılım az oluyo zaten, konsept yapıyorum zaten sürekli bi bakayım ilgimi çekti
    Bende yanlış olmaz, olduysa da yanlışlıkla olmuştur

Alıntı SedatDogankan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değişik olacak ama,konsepti tablette hazırlayıp versem,karakalem ayarında? Kabul görür mü acaba
    Malesef, dijital programlarda hazırlanan araçlar kabul edilemez.

katılıyorum dememe gerek yok heralde DDD
    ATAM izindeyiz aşırı hız peşindeyiz EVOnun eseriyiz ölenedek sevecegiz gazlayarak ölecegiz...

Benim tarzım böyle gençler tasarıma yoğunlaşıp kendimce görsel çalışıyorum gerçekçi görünsün diye uğraşmam
    emrah ÖZKAN

benim merak ettiğim eski tekerlekleri dışarıda arabaları bilirsiniz bu arabalar tarzında concept yapabiliyormuyuz sonuçta bu tarz arabalar birbrine benziyor çalışmamı tehlikeye atarmı ayrıca tekerlekleri palet olarak tasarlaya bilirmiyiz?

Alıntı BMW4ever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim merak ettiğim eski tekerlekleri dışarıda arabaları bilirsiniz bu arabalar tarzında concept yapabiliyormuyuz sonuçta bu tarz arabalar birbrine benziyor çalışmamı tehlikeye atarmı ayrıca tekerlekleri palet olarak tasarlaya bilirmiyiz?
    Evet yapabilirsiniz ama birebir aynısı olmamak şartıyla yani kendinizden bir şeyler katın.

Kayıtlı Kullanıcı Serhat Design - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Varım beyler.Ne zamandan beri elime kalem almadım .