Toplam 3 Sayfadan 1. Sayfa 123 SonuncuSonuncu
Toplam 27 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
    Kayıtlı Kullanıcı SHEITAN Design - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cool SHEITAN Design - Toyota Supra

Uzun bir aradan sonra tekrar burdayım Yarışma İçindi ama kısmet.. Yorumlarınızı esirgemeyin

Base:

Chop:

Sнєıтαη Dєѕιgη

Banlandı
    Vay vay vay. Heleşükür bitmiş yahu. Eline sağlık, yansımalar bitirdi zaten.

Bu arada text'siz halini PM veya msn'den ulaştır. Güzel bir wallpaper çakalım.

Kayıtlı Kullanıcı Gurboga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Harika tasarım çok güzel yansımalara diyecek laf yok zaten... Ellerine sağlık. Teşekkürler...

Kayıtlı Kullanıcı w_q_x_91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    wuhuu .D dehşet olmuşş
    Yeni Nick : Red Kit Design
    ----------------------------------------------------------

Administrator Mavra Design - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeşim Osman, madem uzun bir aradan muhteşem bir araçla döndün bende uzun bir aradan sonra sana güzel bir yorumla döneyim.

- Öncelikle şu gerçeği atlamadan söyleyim, harika bir çalışma ve olağanüstü bir arka plan ile yansımaların oluşumundan, ön tampondan başlayarak yan çamurluk kısmından devam ederek kapı kısmındaki hava kanalları ile marşpiyerdeki uyumların bir birini tamamlayıcı en güzel unsurlarından. Ve aynı şekilde arka kısıma doğru geldiğimizde, iyi bir spoyler seçimi ile kaputun rengi ve yansımaları üzerindeki taşıyışı muhteşem. Özellikle aracın iç kısmı ile aracın ortamla bütünleşen yansımaları göz alıcı ve insanın baktıkça bakası geliyor deyimine getirmekte. Jant seçimi aracı tamamlayan önemli unsurlardan birisi çok iyi bir Designer'den böyle kaliteli bir jant seçimi beklenirdi zaten. Fakat şu konuda sana daha öncede belirmiştim ki,

- Ayna konusunda aynı fikirde değiliz. Böyle bir araca kendi orjinal aynası yada Japon Drift Car araç aynaları hoş olurdu kanımca. Ama genel olarak aracın duruşuna ve yapısına baktıkça sağlam ve kaliteli bir işçilik görüyoruz. Eminim bol vaktini almasına rağmen keyif aldığını düşünüyorum ve değmiştir. Böy güzel bir dönüşe ve araca yorumsuz kalmak sanırım haksızlık olurdu.

- Bu güzel çalışmandan dolayı seni kutlar bizlere böyle göze hitap eden bir çalışma sunduğundan dolayı değerli kardeşim Osman, sana kendi adıma teşekkürlerimi sunarım. Herkese iyi seyirler.

Kayıtlı Kullanıcı CooLeqenD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şimcik şöyle söyliyim. Uygulamalar, Brush, Yansımalar, Gölgeler herşey çok güzel olmuş. Fakat bana birisi Supra alsan böyle yaparmıydın diye sorsa ben Yapmam derdim Niye dersede Şuan devir OEM devri Bitti artık BodyKit olayları falan OEM'e Lip,Jant&Lastik,Film Cam, Xenon, Arkaya En babasından 76mm Çapraz HKS çekerdim Ama burda keşke bodykit'i böyle seçmeseydin ne bilyim bana garip geldi alışık olunmayan bir kit Jantlar desen Galiba R8'indi jantlar yanlış hatırlamıyorsam Supraya yakıştıramadım o jantları Ama araç gayet çekici ve güzel şık duruyor. Eline sağlık

( Adem abi kadar uzun yorum yapmıyım dedim yine uzun oldu Hahaha )

Kayıtlı Kullanıcı tolga_design - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi uzun zaman sonra senden çalışma görmek çok güzel araç muhteşem olmuş eline sağlık...

Kayıtlı Kullanıcı Fashion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Supra yı sevmem açıkcası ama buna Aşık oldum 10 numara olmuş.
    Serkan ÇETİN

Kayıtlı Kullanıcı SHEITAN Design - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cool

Alıntı BeN_TuninG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimcik şöyle söyliyim. Uygulamalar, Brush, Yansımalar, Gölgeler herşey çok güzel olmuş. Fakat bana birisi Supra alsan böyle yaparmıydın diye sorsa ben Yapmam derdim Niye dersede Şuan devir OEM devri Bitti artık BodyKit olayları falan OEM'e Lip,Jant&Lastik,Film Cam, Xenon, Arkaya En babasından 76mm Çapraz HKS çekerdim Ama burda keşke bodykit'i böyle seçmeseydin ne bilyim bana garip geldi alışık olunmayan bir kit Jantlar desen Galiba R8'indi jantlar yanlış hatırlamıyorsam Supraya yakıştıramadım o jantları Ama araç gayet çekici ve güzel şık duruyor. Eline sağlık

( Adem abi kadar uzun yorum yapmıyım dedim yine uzun oldu Hahaha )

Onları reelde yaparız Teşekkürler arkadaşlar yorumlar için

Sнєıтαη Dєѕιgη

Kayıtlı Kullanıcı DonCorleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @BeN_TuninG ' e katılıyorum, ama araç gayet şık ve kaliteli duruyor. Ellerine sağlık Osman abi ..