PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sanal Modifiyeli araçtan parça almak

K.O.D Designe-R
13.02.2011, 21:12
Selamın Aleyküm
özellikle yöneticilere sesleniyom hani bazı çalışmalar görüyoz arkaplan çok hoşumuza gidiyo arıyoz bulamıyoz yapandan istiyoz ama vermiyo işde bunu demek istiyom bu arkaplan şimdi sanal modifiyeli araçtan parça almaka sayılıyoya sadece arkaplan kullanma serbest olsa ne de olsa arkaplan hazır oluyo demi
cevabınızı bekliyom

Eray
13.02.2011, 21:25
Arkaplanlar orjinal olacak diye birşey yok eğer dikkat ediyorsan üyeler arkaplanları da kendilerine göre düzenliyolar yada birkaç resmi birleştirip kendilerine arkaplan oluşturuyorular. Ve sen bunu izinsiz alıp kullanınca yine o kişinin emeğini çalmış ve hakkına girmiş oluyorsun. Takip ettiğim kadarıyla arkaplan istenipte verilmeyen pek durum yok. Üyelerimiz hoşgörlü olduğundan isteyenlere yardımcı olmaya çalışıyorlar. Öneri için teşekkürler.

DonCorleone
13.02.2011, 22:04
Ben bu zamana kadar çok istedim herkez yoLLadı, ben meseLa gökyüzüne fiLen değişikLik yapıyorum yani sonuçta bir kişinin emeği oLuyo ^^

Talha.K
14.02.2011, 02:44
Arka planı yollamayanın ayıbıdır. Ancak dediğin gibi bir şey söz konusu olamaz. :)

K.O.D Designe-R
14.02.2011, 19:42
yok ben genelde özel mesaj ile istiyom fakat istediklerimin sadece 3 tanesi verdi tabi olmassa zorlada olmaz demi

DonCorleone
14.02.2011, 20:39
Mesajı farketmeyen oLabiliyor ;)

DarknessDesign
14.02.2011, 23:20
E o zaman millet uğraşsın arasın bulsun sen bulamadım diye araştırmaktan aramaktan çekin üstüne kon sence mantıklımı bu soru ? Hayır yani tamam kabul ediyorum bulamamanızı herkesin tecrübesi , site bilgisi birbirinden farklıdır ama cidden beğendiğiniz arkaplanların orjinalleri o kadar basit ki - özellikle kendim için söylüyorum - orjinalini görseniz şaşırırsınız. Site içerisindede çok ciddiyim en iyi arkaplanları bulabilceğin bütün sitelerin ismi verilmiş zaten.Anlayabiliyorum önerini ama iyi bişey değil ^^

Mavra Design
15.02.2011, 13:52
Kural ne diyor?

"- Yapılmış herhangi bir sanalmodifiyeli araçdan parça almak kesinlikle yasaktır."

Bu durumda kural kuraldır.

KİLİT

278d7e64a374de26f==