PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Videolu Ders Rehberi



Talha.K
05.06.2009, 18:14
[center:3pu6yxbj]Dilediğiniz derse ulaşmak için üzerine tıklamanız yeterli.







Araç Altı Gölge Yapımı. (http://www.sanalmodifiye.com/videolu-ders-anlatimlari/arac-alti-golge-yapimi-t985.html)

Karbon Fiber (CF) Kaput Yapımı (http://www.sanalmodifiye.com/videolu-ders-anlatimlari/karbon-fiber-cf-kaput-yapimi-t126.html)

Izgara Ekleme/Değiştirme Dersi (http://www.sanalmodifiye.com/videolu-ders-anlatimlari/izgara-ekleme-degistirme-dersi-t124.html)

Cam Yapma Dersi (http://www.sanalmodifiye.com/videolu-ders-anlatimlari/cam-yapma-dersi-t150.html)

Kapı Çizgisi Ekleme Dersi (http://www.sanalmodifiye.com/videolu-ders-anlatimlari/kapi-cizgisi-ekleme-dersi-t305.html)

Pen Tool Kullanımı (Oval Seçim) (http://www.sanalmodifiye.com/videolu-ders-anlatimlari/pen-tool-oval-secim-t356.html)

Halojen Far Yakma Dersi (http://www.sanalmodifiye.com/videolu-ders-anlatimlari/halojen-far-yakma-dersi-t145.html)

Sportif Izgara Yapımı (http://www.sanalmodifiye.com/videolu-ders-anlatimlari/sportif-izgara-yapimi-t329.html)

LED Far Yapımı (http://www.sanalmodifiye.com/videolu-ders-anlatimlari/led-far-yapimi-t122.html)

Angel Eye/Halka Far Yapımı (http://www.sanalmodifiye.com/videolu-ders-anlatimlari/angel-eye-halka-far-yapimi-t147.html)

Araca Hasar Çizikleri Verme Dersi (http://www.sanalmodifiye.com/videolu-ders-anlatimlari/araca-hasar-cizikleri-verme-dersi-t453.html)

Stop Lambası Yakma Dersi (http://www.sanalmodifiye.com/videolu-ders-anlatimlari/stop-lambasi-yakma-dersi-t475.html)

Yan Hava Girişi Çizme Dersi (http://www.sanalmodifiye.com/videolu-ders-anlatimlari/yan-hava-girisi-cizme-dersi-t121.html)

Vinyl Yapma Dersi (http://www.sanalmodifiye.com/videolu-ders-anlatimlari/vynil-yapma-dersi-t213.html)

Siyah Aracı Metalik Yapma (http://www.sanalmodifiye.com/videolu-ders-anlatimlari/siyah-araci-metalik-yapma-t443.html)

Stop Kaplama Dersi (http://www.sanalmodifiye.com/videolu-ders-anlatimlari/stop-kaplama-dersi-t330.html)

Ek Çamurluk Yapma Dersi (http://www.sanalmodifiye.com/videolu-ders-anlatimlari/ek-camurluk-yapma-dersi-t140.html)

Fırça ile Egzoz Yapma Dersi (http://www.sanalmodifiye.com/videolu-ders-anlatimlari/firca-ile-egzoz-yapma-dersi-t224.html)

Far Karartma/Kaplama (http://www.sanalmodifiye.com/videolu-ders-anlatimlari/far-karartma-kaplama-t211.html)[/center:3pu6yxbj]

Talha.K
25.06.2009, 17:47
[center:3thhr41l]Tampon Altı Ek Yapımı (http://www.sanalmodifiye.com/videolu-ders-anlatimlari/tampon-alti-ek-yapma-dersi-t1442.html)

Cam Yapma Dersi (http://www.sanalmodifiye.com/videolu-ders-anlatimlari/cam-yapma-dersi-t150.html)

Bant Yapma Dersi (http://www.sanalmodifiye.com/videolu-ders-anlatimlari/bant-yapimi-t1848.html)

Yan Etek Çizim Dersi (HD) (http://www.sanalmodifiye.com/videolu-ders-anlatimlari/yan-etek-cizim-dersi-hd-t2386.html)

Metal Halka(piercing) Yapımı (http://www.sanalmodifiye.com/videolu-ders-anlatimlari/metal-halka-piercing-yapimi-t2541.html)

Kopyala/Yapıştır ile Tampon Ekleme (http://www.sanalmodifiye.com/videolu-ders-anlatimlari/araca-tampon-ekleme-donor-t4332.html)

Intercooler Borusu Yapımı (http://www.sanalmodifiye.com/videolu-ders-anlatimlari/intercooler-borusu-yapimi-t6739.html)

Ön Tampona Hava Girişi Açma Dersi (http://www.sanalmodifiye.com/videolu-ders-anlatimlari/on-tampona-giris-acma-dersi-t7630.html)

Intercooler Borusundan Duman Çıkarma Dersi (http://www.sanalmodifiye.com/videolu-ders-anlatimlari/intercooler-borusundan-duman-cikarma-dersi-t9110.html)[/center:3thhr41l]

278d7e64a374de26f==