PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni üye olan birine otomatik mesaj

syKa
01.12.2010, 16:17
Arkadaşlar ben şöyle bir şey düşündüm yeni üye olan arkadaşlaramızın bir kısmı Sanal Modifiye'yi nasıl yapacağını veya forum kurallarına bakmadan direk konu açıyor, yani araştırmıyor doğrusu bende öyle uzun uzun araştırmayı sevmem bence yeni üye olan birine otomatik bir mesaj ile Forum Kuralları ve Sanal Modifiye'de Kullanılan Programlar ile ilgili mesaj gönderilebilir ?

Yorumlara Açık.

DonCorleone
01.12.2010, 16:36
Forum kuraLLarını tamamı değiLde önemLi oLanLarı oLabiLİr ^^

Talha.K
01.12.2010, 16:37
Ben öyle birşey var diye biliyordum.Meğerse yokmuş. Olursa bence de iyi olur. Forum Kuralları sayfasına bir link otomatik olarak gönderilmeli her yeni üyeye. Ancak şu bi gerçek ki, üyelerin çoğu okumayacak bile. :)

Aykut Filiz
01.12.2010, 17:21
Forum kurallarını göze de soksak okumayan adam okumuyor.. Ayrıca bana kalırsa sinir bozucu bir hareket olur üye kayıt olur olmaz özel mesajla rahatsız etmek.. :out:

K.O.D Designe-R
01.12.2010, 17:40
atnen bende sevmiyom öle şeyi

White Lagoon
23.07.2011, 04:27
bence mantıklı. önemli olan kurallar açıklanır. diğer kurallar içinde link verilir. ayrıca yeni üye olan birinin aldığı ilk ve sadece 1 mesajdan rahatsız olacağını sanmıyorum. bu şekilde adminler bi çok yanlış açılan konuyu kitlemek zorunda kalmazlar.

acdesign55
23.07.2011, 04:56
bence mantıklı. önemli olan kurallar açıklanır. diğer kurallar içinde link verilir. ayrıca yeni üye olan birinin aldığı ilk ve sadece 1 mesajdan rahatsız olacağını sanmıyorum. bu şekilde adminler bi çok yanlış açılan konuyu kitlemek zorunda kalmazlar.

Yaklaşık 7 aylık konuyu hortlatıyorsun. Biraz dikkat edelim. Sonuçta buda bir forum kuralı. xL

White Lagoon
23.07.2011, 05:56
Yaklaşık 7 aylık konuyu hortlatıyorsun. Biraz dikkat edelim. Sonuçta buda bir forum kuralı. xL

Önerileriniz ve görüşleriniz konusunda ilk sayfadaydı. Öyle olunca tarihine dikkat etmedim. Alışkanlık işte (giriş seviyesi çalışmalar konusunun ilk sayfası nerdeyse hep güncel) o yüzden. Ama eski konuya mesaj atmama kuralının amacının eski çalışmaları güncellemeyip yenilerin önünü açmak olduğunu düşündüm. Forum kurallarında şöyle bi yazıda var. "Soru sormadan önce lütfen arama yapınız. Tekrar tekrar aynı soruları sormayınız ve benzer konular varsa onların altında sorunuzu ekleyiniz." Bu arada eski konulara mesaj atmamak "Forum Kurallarında" yer almıyor. Sadece söylemek istedim.

acdesign55
23.07.2011, 06:23
Önerileriniz ve görüşleriniz konusunda ilk sayfadaydı. Öyle olunca tarihine dikkat etmedim. Alışkanlık işte (giriş seviyesi çalışmalar konusunun ilk sayfası nerdeyse hep güncel) o yüzden. Ama eski konuya mesaj atmama kuralının amacının eski çalışmaları güncellemeyip yenilerin önünü açmak olduğunu düşündüm. Forum kurallarında şöyle bi yazıda var. "Soru sormadan önce lütfen arama yapınız. Tekrar tekrar aynı soruları sormayınız ve benzer konular varsa onların altında sorunuzu ekleyiniz." Bu arada eski konulara mesaj atmamak "Forum Kurallarında" yer almıyor. Sadece söylemek istedim.

Seni yargılamak bana düşmez. Sonuçta aynı statüdeyiz. Ancak şuda bir gerçekki, her forumda eski konuların güncellenmesi hoş karşılanmaz. Forum kuralları'nda yer almayabilir ancak forumda mutlaka yer aldığı kesin (Ben 3 haftadan eski konulara mesaj atmanın yasak olduğunu biliyorum). xL

Crime Emperor
23.07.2011, 11:26
Çoğu forumda bu olay var. Bence gereksiz.

278d7e64a374de26f==