PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : World Team Battle 2010 - 4. TUR ve GRUPLAR

Mavra Design
14.07.2010, 08:21
Round 4: GRUP 1

Team POLAND 9
Team FRANCE 1
Team HUNGARY 7
Team SWITZERLAND 1
Team BELGIUM 1
Team SLOVAKIA 1

Round 4: GRUP 2

Team HOLLAND 1
Team AUSTRALIA 1
Team HUNGARY 2
Team TURKIYE 1
Team HUNGARY 4
Team GERMANY 1

- 3.Tur'u başarılı ile geçen Team Turkiye 1 takımına 4. turda başarılar dileriz. Bu grupta çıkma şansımız görünümde iyi. 1. Takımımıza güveniyor ve başarılar dileriz.

SON KATILIM TARİHİ: 12 Ağustos 2010 (PERŞEMBE)

[center:11ed3nx6]Yarışma aracı: >> Porsche 911 GT3 <<

http://img191.imageshack.us/img191/2547/round4u.jpg[/center:11ed3nx6]

Şamil Can
14.07.2010, 08:52
Ben umuyorumki takımımız elinden geldiğinin en iyisini yapacak ve bu turuda başarı ile geçecektir... Başarılar...

Mavra Design
14.07.2010, 08:58
Onu bunu bilmemde, Porsche denilince aklıma direk Active Design geliyor. :) Eminim Etkin bu aracı çok seviyor, ve yine eminim harika çalışma çıkartacaklar. xL Ve yine eminim ki adım gibi Serhat, Semih ve Etkin'e sonsuz güveniyorum çünkü onlar çok iyi. xL

|ShooteR|
14.07.2010, 10:09
vayyy yarısma aracına bak :D:D Bu araba zaten modifiyeli Ama etkin abi bunu iyi bi elden geçirirr ..

Eray
14.07.2010, 10:41
Bu takım bu araçla bu takımları yer bitirir xL Şampiyonluk yine bizde rahat olun :D

FurkanKasap
14.07.2010, 12:48
Evet grup iyi inşallah burdanda anlımızın akıyla çıkacağız :) Güvenimiz tam xL

wegabond
14.07.2010, 12:49
Güzel araç seçmişler.Öyle bi araç yapın ki görenin direk ağlayası gelsin,bi dahaki turda kimse rakibiniz olmayı istemesin xL geçen seneki final aracı gibi xL

Selçuk Graphic
14.07.2010, 13:34
bu yarışmaya active desing katılsın 1. oluruz çok iyi yapıor eleman

- sCorPii DesiGn -
14.07.2010, 21:08
Başarılar Team Turkey 1 Yolunuz açık olsun.

DarknessDesign
15.07.2010, 00:16
Sevdiğim açılar :D

Talha.K
16.07.2010, 12:18
Oooooo... Hiç şansları yok. xL xL xL

bRhn
18.07.2010, 00:44
bu yarışmada dikkatimi bişey çekti :D oylar daha çok dizayna değilde çalışmanın atmosferine gidiyor...ama inanıyorum ki takımımız alnının akıyla bu turuda atlıyacak..bunu başarabilecek herşeye sahipler =)

SedatDogankan
18.07.2010, 06:34
Araç gayet güzel xL Bana 2008'i anımsattı :) Ben güveniyorum,başaracağız.. ^^

DonCorleone
18.07.2010, 23:43
BaşarıLarrr !!!

PitbullDesign
21.07.2010, 20:05
Direkt Etkin abinin ferrari geldi aklıma.. Nedense.. xL

Mavra Design
12.08.2010, 15:34
WTB yarışmasında bulunan ve turnuvada tek kalan Türkiye 1 takımı aracını yapmayıp ve yarışmaya göndermediğinden dolayı "DİSKALİFİYE" olmuştur bilginize. Tüm takımlara verdikleri mücadeleden dolayı teşekkürler.

Şamil Can
12.08.2010, 15:43
WTB yarışmasında bulunan ve turnuvada tek kalan Türkiye 1 takımı aracını yapmayıp ve yarışmaya göndermediğinden dolayı "DİSKALİFİYE" olmuştur bilginize. Tüm takımlara verdikleri mücadeleden dolayı teşekkürler.

Neden yapmadığı konusunda bilgi verecek olan varmı ?

FurkanKasap
12.08.2010, 15:50
Bende yeni gördüm kötü olmuş diğer araçlar çokta iyi değil yani turu geçerdik en azından.. Sağlık olsun ne diyim :)

wegabond
12.08.2010, 16:22
Yazık oldu.

Aykut Filiz
12.08.2010, 17:03
x/

Active Design
12.08.2010, 21:43
Genelde açıklama yapmam ama sizlere gerçekten bu konuda anlatmam gereken şeyler var:

Ben iş yerinden gece 11-12 arası geliyordum, boş zamanım oldu biraz evet yalan söylemeyeyim ama sorumlu derslerime çalışmakla geçirdim ve bu durum hala devam ediyor.

Belki bir çoğunuz kızgın yada üzgün orası önemli değil ama herkes bilir ki uygun durumda olsaydım tek başıma da olsam o aracı yapardım. Takım arkadaşlarım konusunda pek bilgim yok, belki onlarda organize olamadılar yada benim gibi günde en fazla 1 saat boş zamanları vardı. Sonuçta onlar da uygun değilmiş demek ki ortada araç olmadığına göre...

Semih biraz uğraşmıştı bende devam edeceğime dair aracı aldım fakat hiç dokunamadım, araç 7 gün boyunca hep aynı şekilde kaldı. Şahsen üzülmüyorum çünkü elenmedik, kendimiz çıkmaya karar vermişiz gibi bir durum oldu. Bu bizler için bir başarısızlık değildir. O yarışmaya katılan bütün yabancı milletler bilir ki, Türk Sanal Modifiye ekibi olarak ''kazanacağız'' dediğimiz zaman gerçekten kazanırız.

İşin diğer üzücü kısmı ise 6 senedir bu yükü hala aynı kişiler sırtında taşıyor, bu kadar zaman geçmesine rağmen hala o yarışmaya katılıp ta derece yapabilecek bir ekip yada kişi görememek her şeyden daha da kötü...

Şamil Can
12.08.2010, 22:54
İşin diğer üzücü kısmı ise 6 senedir bu yükü hala aynı kişiler sırtında taşıyor, bu kadar zaman geçmesine rağmen hala o yarışmaya katılıp ta derece yapabilecek bir ekip yada kişi görememek her şeyden daha da kötü...

Bu kısım cidden öyle. Ama gelişmeye çalışıyoruz Etkin abi. Yani elimizden ne geliyorsa yapıyoruz. Belki birgün biz temsil ederiz Türkiyeyi kim bilir. Ama alttan gelen tabakanın gelişmesi için 1. öncelik ders linklerinin yenilenmesidir..

Sağlık olsun. Birdaha ki seneye deyip geçelim :)

eX DesigN
13.08.2010, 00:24
Brezilya takımları 11'i geçiyodu hatırlamıyorum tam ama.Araçlarına bakıyorum 1.round'un düşük düşük araçlar var.Benim tavsiyem şöyle;

Takımları orta seviyeye kadar düşürsek :) ve 5-6 takımla katılsak.Şahsen ben katılsam araç üstünde çok uğraşırdım.

Neyse uzatmaya gerek yok.Bir dahaki yarışmaya inşallah.
(Hemen tepki göstermeyin sadece bir öneri :) )

wegabond
13.08.2010, 03:52
Bence ne kadar çok takım o kadar çok kazanma şansı diye düşünülmemeli.Senin de dediğin gibi Brezilya nın bi sürü takımı vardı ama şuanda takım 1 i bile yok.Dediğim bence en iyi en üst seviyede olabildiğince çok takım çıkarmak,ama çok katıldık diyelim bişey değişir mi?Hayır tabikide üyelerin ortama alışması için iyi olur hatta.Mesela Belgium sadece bir takımla katıldı fakat hala devam ediyolar yollarına.Ben ne yalan söyleyeyim Türkiye & Belgium kapışması bekliyordum finalde ama kısmet olmadı.Bende girmek istiyodum fakat ama sınava hazırlandığımdan dolayı katılmak istemedim seneye inşallah.

Talha.K
13.08.2010, 10:31
Seneye ben de bir takımla katılmayı düşünüyorum eğer birilerini bulabilirsem. Nereye kadar gideriz orasını bilemem ama. :) Bence de yeni takımların çıkma vakti artık geldi de geçiyor bile. :)

Mavra Design
13.08.2010, 11:43
Olan olmuş artık, Tüm takımlara tekrar teşekkürler. Ama ben kendi açımdan bakacak olursam, ben çok üzüldüm ve o kadar insanda güvenmişti umutluydu artık hayırlısı ama ben kendi açımdan bu duruma çok üzüldüğümü belirteyim arkadaşlar. :/

RiscDesigN
13.08.2010, 14:31
olan olmuş artık.Olanla ölmüşe çare yok.Seneye bi daha katılırız.Bu arada çok sevindiler galiba chatboxta sürekli konuşuyolardı türkiye elendi diye.

DarknessDesign
13.08.2010, 22:57
Genelde açıklama yapmam ama sizlere gerçekten bu konuda anlatmam gereken şeyler var:

Ben iş yerinden gece 11-12 arası geliyordum, boş zamanım oldu biraz evet yalan söylemeyeyim ama sorumlu derslerime çalışmakla geçirdim ve bu durum hala devam ediyor.

Belki bir çoğunuz kızgın yada üzgün orası önemli değil ama herkes bilir ki uygun durumda olsaydım tek başıma da olsam o aracı yapardım. Takım arkadaşlarım konusunda pek bilgim yok, belki onlarda organize olamadılar yada benim gibi günde en fazla 1 saat boş zamanları vardı. Sonuçta onlar da uygun değilmiş demek ki ortada araç olmadığına göre...

Semih biraz uğraşmıştı bende devam edeceğime dair aracı aldım fakat hiç dokunamadım, araç 7 gün boyunca hep aynı şekilde kaldı. Şahsen üzülmüyorum çünkü elenmedik, kendimiz çıkmaya karar vermişiz gibi bir durum oldu. Bu bizler için bir başarısızlık değildir. O yarışmaya katılan bütün yabancı milletler bilir ki, Türk Sanal Modifiye ekibi olarak ''kazanacağız'' dediğimiz zaman gerçekten kazanırız.

Üzücü bir durumla karşı karşıya kaldık yine.. Bir önceki turdada zaten zaman problemi yaşamıştık..Hepimizin çalışıyor olması ve kalan boş vakitlerininde yorgunluğunu üstünden atamamasından kaynaklanan bi halsizlik bizim arabaya yüklenememize sebep oldu en azından kendim için konuşuyorum günde 14 saat çalışmak kolay olmuyor... Son turda arabaya dokunamamayı geçtim arabayı doğru düzgün photoshopta açmışlığım bile olmadı takım arkadaşlarımızla iletişim kuramadık sıfırdı..Herkez işinde gücünde..Bir sonraki turnuvada var olucak olursak bu olan olayın telafisinide fazlasıyla yapıcaz arkadaşlar .. Özür dileriz

PitbullDesign
14.08.2010, 23:08
Bence hiç sorun değil. Ki bunun lafı bile yapılamaz. Dedikleri gibi takım 1 işinde gücünde insanlar. Hayırlısı neyse o olsun. Herkes biliyor Türkiye' min gücünü.. xL

278d7e64a374de26f==