PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : NoxiouS DesigN & Mavra DesigN Mercedes Benz C63 AMG

NoxiouS_DesigN
23.06.2010, 13:13
[center:5vdy07nj]http://img97.imageshack.us/img97/1760/mercedesbenzc63amg20081.jpg (http://img97.imageshack.us/i/mercedesbenzc63amg20081.jpg/)

http://img163.imageshack.us/img163/8908/bykx.jpg (http://img163.imageshack.us/i/bykx.jpg/)

Evet arkadaşlar son yaptığım araç biliyorum donor çok kullanıldı ama Adem'in (Mavra Design) ısrarları üzerine yaptım. Onun aracı kendisine hediye ediyorum. Yorumlar için teşekkürler şimdiden...[/center:5vdy07nj]

Şamil Can
23.06.2010, 13:17
Bir fordun mercedese bukadar yakışacağını hiç tahmin etmezdim. Ellerine sağlık harika görünüyor. Farlar çok hoş olmuş. Atmosferde öyle.

FuU
23.06.2010, 13:18
Ya Ne Desem , Nerden Başlasam Bilemedim Abi :D
Atmosfer Prof , Araç Prof , Sen Profsun , Ben Orta Amaa Olsun :D
Herşeyiyle Fazlasıyla Muhteşem Olmuş Abi , Böyle Bir Çalışmayı Bizlere Sunduğun İçin Teşekkür Ederiz ...
Ellerine Sağlık , Devamını Bekliyoruz :)

Mavra Design
23.06.2010, 13:24
- Öncelikle şunu belirtmek isterim ki, Emrah bir kardeşimdir. Allah aramızı bozmasın. Kendisiyle güzel bir muhabbetimiz ve ortamımız var. Ben bu araca başlamıştım, fakat araçda biraz hızlı gidince yer yer hatalar çıkmıştı. Emrah dedi ki: Adem sen bana at, ben yapim. :) Emrah baştan yeniden yaptı ve bu hale getirdi. Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum buradan. xL

- Aracına gelince Emrah, şüphesiz araç üzerindeki emek muhteşem ve aracı yapan senin gibi kaliteli bir isim olunca araç üzerindeki hava bir başka güzel olmakta. Gerçekçilik yönün ve olağanüstü kaplama yeteneğinle gerçekten bu konuda sitemizde bir numara olarak gösterebilirim. Çok kaliteli bir parça aktarımı ve brush örneği görüyoruz. Parçalar Mercedes üzerinde o kadar kalıbına uygun ki, ve mat rengin Mercedes'e kattığı görüntü fevkulade. Jant araçla o kadar uyumluki, zaten yapılan tüm uygulamalar kendini bire bir göstermekte. Araca uygun arka plan, kendi bünyesinde çok iyi taşımakta. xL Fazla diyecek bir sözüm yok çünkü herşey ortada. "Görünen köy klavuz istemez." Bu güzel sunumundan dolayı sana teşekkürlerimi sunarım Emrah, ellerine sağlık. ;)

NoxiouS_DesigN
23.06.2010, 13:25
- Öncelikle şunu belirtmek isterim ki, Emrah bir kardeşimdir. Allah aramızı bozmasın. Kendisiyle güzel bir muhabbetimiz ve ortamımız var. Ben bu araca başlamıştım, fakat araçda biraz hızlı gidince yer yer hatalar çıkmıştı. Emrah dedi ki: Adem sen bana at, ben yapim. :) Emrah baştan yeniden yaptı ve bu hale getirdi. Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum buradan. xL

- Aracına gelince Emrah, şüphesiz araç üzerindeki emek muhteşem ve aracı yapan senin gibi kaliteli bir isim olunca araç üzerindeki hava bir başka güzel olmakta. Gerçekçilik yönün ve olağanüstü kaplama yeteneğinle gerçekten bu konuda sitemizde bir numara olarak gösterebilirim. Çok kaliteli bir parça aktarımı ve brush örneği görüyoruz. Parçalar Mercedes üzerinde o kadar kalıbına uygun ki, ve mat rengin Mercedes'e kattığı görüntü fevkulade. Jant araçla o kadar uyumluki, zaten yapılan tüm uygulamalar kendini bire bir göstermekte. Araca uygun arka plan, kendi bünyesinde çok iyi taşımakta. xL Fazla diyecek bir sözüm yok çünkü herşey ortada. "Görünen köy klavuz istemez." Bu güzel sunumundan dolayı sana teşekkürlerimi sunarım Emrah, ellerine sağlık. ;)

Çalışmayı yapmıycaktım fakat senin ısrarların üzerine yaptım ve bitirdim yorumlar için teşekkür ederim...

|ShooteR|
23.06.2010, 13:29
hayatımda gördüğüm en güzel c63 amg oldu xL çok başarılı o kadarda muhteşem olmuş .. Tek arka stop kötü duruyo onun dısında cok basarılı olmus ellerinize sağlık ..

Talha.K
23.06.2010, 13:48
Bence mükemmel olmuş. Elinize sağlık. xL xL xL

KPR
23.06.2010, 14:12
gerçekten şahane bu donor kullanılarak yapılan en iyi çalışma bence gayet ozenli temiz ve göze hitap eden bir çalışma sadece arka stop gozume carptı hatalımı druo yoksa bilerekmi ole yaptın onu anliamadım ama muthiş dostum ellerine saglık mercedes gdip bi tamponun tasarımını forddan satın alsa yeridir (=

Phenol
23.06.2010, 15:27
Harika Görünüyor :)

orange
23.06.2010, 16:03
renk süper oturmuş ellerine sağlık çok temiz bi çalışma olmuş :)

Fırat Design
23.06.2010, 17:30
atmosfer ve arac cok uyumlu olmus guzel bı calısma tebrıkler..

DarknessDesign
23.06.2010, 17:54
Sonunda bitirdin bak ne kadar güzel oldu toprağım :D Eline sağlık ^^

|DooM|
23.06.2010, 19:24
Çok harika olmuş abi araç her şeyi ile kendi anlatıyo eline sağlık xL.

BsCreator
23.06.2010, 19:45
yaa bende rs kit kaplıyorum suan :D ellerine sağlık abi cok başarılı xL

bartu
23.06.2010, 20:03
Çok Güzel bi merdeces olmuş :D Ellerine sağlık Emrah abi xL

the_punisher
23.06.2010, 21:25
araba donor agırlıklı ama ınanın full brush yapılmıs bı araba gıbı etkıledı benı, ellerinize saglık mest oldum valla. ama sadece kaputtakı hava gırısı arabaya gıtmemıs. ellerinize saglık...

SHEITAN Design
23.06.2010, 22:15
Emrahın azim-i Ademin fikir-i İşte budur beyler ya hayatımda gördüğüm en güzel mercedes diyebilirim. xL Ellerinize sağlık. (Resimde merdeces mi yazıyor banamı öle geliyor :xD)

yasin_özdoğan
23.06.2010, 22:25
Sol taraftaki far biraz karışık olmuş gibi yukarı bakıyo gibi ya birazcık x/ , bide Resimdeki Mer'deces' yazısı dışında iyi olmuş tebrikler.

Crime Emperor
23.06.2010, 23:05
Vayy :smoke: Hocam 10 numara olmuş ya.Ellerine sağlık xL ^^

wegabond
24.06.2010, 00:17
Mükemmel xL
İmkanı olup ta bunu gerçeğe dökmeyenler çok şey kaybeder.Gerçekten baya tutulur bu kit ile bu araç.
Uygulamar başarılı.Sadece ön camın sağ tarafı biraz fazla koyu gibi geldi donorda da öyleyse bilmiyorum ama öyle olsa bile ufak bi iki ışık güzel giderdi görünüm açısından.Fakat böylede can yakmaya yeter der artar bile.Eline sağlık tebrikler.

NoxiouS_DesigN
24.06.2010, 00:27
dikkatli arkadaşları kutluyorum... merdeces :D düzeltilmiştir... yorumlar için tşkler...

FurkanKasap
24.06.2010, 00:40
:D Kit çok yakışmış xL ellerinize sağlık

dmts
24.06.2010, 01:34
renklendirme, düşüncelerin araca aktarımı ve uygulamalar mükemmel. . emeğine sağlık

Monaxos
24.06.2010, 10:30
Arka planı çok iyi oturtmuşsunuz. Araba sanki fotoğraf makinesiyle çekilmiş gibi çok gerçekçi duruyor. Jant seçimini iyi yapmışsın. Kısacası çok güzel ve hoş bir modifiye olmuş. Tebrikler...

thorny
25.06.2010, 12:13
yorumum biraz kısa tek kelime "mükemmel"

zwrc
25.06.2010, 14:04
Çok emek harcanmış ama değmiş yani...gerçekten süper ellerine sağlık..:)

Mehmet Bayrak
26.06.2010, 18:44
araç çok hoş olmuş yalnız kaput biraz garip geldi bana
donor çalışması olduğundan mıdır bilemiyorum
ellerinize sağlık

ShaFncK
27.06.2010, 12:30
şu mat boyayı icad edenin elinden öpmek öldüyse anısına tören falan düzenlemek lazım... ne kadar güzel bişidir arkadaş... tabi uygulayan da başarili uygulamiş :) gerçekten harika bir görünüm kazanmış. müthiş bişi çıkmış ortaya... Eline sağlık abicm ;)

Ghost27
27.06.2010, 19:25
Uygulamaların içinden en çok renk uyumunu beğendim , çok iyi oturmuş ellerine sağlık..

278d7e64a374de26f==