PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : By DesigN

ByDesigN
28.04.2010, 00:22
SLM ARKADASLAR BANA YARDIMCI OLABILECEK ARKADAS VARMI ÇÖMEZİMDE;) 10 15 TANE CALISMAM VAR AMA DAHA BILMEDIGIM COK SEY VAR YARDIMCI OLURMUSUNUZ GERCEKTEN COK ISTIORUM

yasinözdoğan
28.04.2010, 00:32
Foruma nası resim ekleneceği anlatımları var sanırım forumda bi bakın istersen. ;)

ByDesigN
28.04.2010, 00:34
RESIM NASIL YUKLEYECEGIMI BILIOPRUM AMA BEN BANA BU ARAC YAPIMLARINDA YARDIMCI OLUNMASINI ISTIORUM :(

yasinözdoğan
28.04.2010, 00:37
Ozaman forumdaki dersleri takip et kardeşim ;) .

ByDesigN
28.04.2010, 00:40
aynen ben aslında bısıler yapabılıorum ama daha ılerı gıtmem lazım kardesım o yuzdende bana yardım lazım derslerden bı cacık olmuor

yasinözdoğan
28.04.2010, 00:43
Hay allahım tamam sana özelden msn adresimi yolluyorum ordan bana bi ulaş çalışmalarına bakayım senden bi cacık olacakmı merak ettim :) ama bu forumdaki dersler gayet kaliteli xL

Eray
28.04.2010, 15:50
aynen ben aslında bısıler yapabılıorum ama daha ılerı gıtmem lazım kardesım o yuzdende bana yardım lazım derslerden bı cacık olmuor

Çok yanlış bir düşünce demekki dersleri takip etmemişsin. Bu forumdaki çoğu kişi bu derslerden öğrendi sanalmodifiye yapmayı derslerde sana mantık anlatılır o mantığı geliştirip geliştirememen sana kalmış bir olay.Daha önceki zamanlarda bu derslerde yoktu insanlar photoshop u kurcalıya kurcalıya bu duruma geldiler.O yüzden bu dersleri bulduğun için sevinmelisin ;)

K.O.D Designe-R
29.04.2010, 21:58

Çok yanlış bir düşünce demekki dersleri takip etmemişsin. Bu forumdaki çoğu kişi bu derslerden öğrendi sanalmodifiye yapmayı derslerde sana mantık anlatılır o mantığı geliştirip geliştiremememen sana kalmış bir olay.Daha önceki zamanlarda bu derslerde yoktu insanlar photoshop u kurcalıya kurcalıya bu duruma geldiler.O yüzden bu dersleri bulduğun için sevinmelisin ;)
aynen katılıyorum ilk sanal mod zamanlarında ilkeldi insanlık

278d7e64a374de26f==