PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arkadaşlar Beyaz.!!

slow1026
20.04.2010, 18:44
İlk olarak kolay gelsin arkadaşlar bir araba var ama onu acil beyaza boyamam lazım pazar gününe kadar koymam lazım inş. güzel bir çalışma çıkıcak bu en iyi aracım olucak ama tek şu sorun renk...bu aracın beyaza boyaya bilirmisinz yada güzel bir ders varmı beyaza boyayacağım..birde yansımalar olmazsa iyi olur çünkü arkaplan ı değiştiricem..

http://www.kaliteliresimler.com/data/media/411/lacetti4d-2008-sedan-0.jpg

hacinb
20.04.2010, 18:53
brush geç üstünden en ii yöntem bu bununla baştan sıfırdan yansıma eklersin hem

slow1026
20.04.2010, 18:54
daha önce hiç brush yapmadım :( dersi felan varmı peki brush un video da olur..

Veysel Choping
20.04.2010, 19:04
Valla yapan olurmu bilmem ama şunu söyleyebilirim eğer kaliteli olsun dersen Full Brush yapmak en iyisidir ama bunun yanında biraz kalitesiz şekilde yapma yoluda var :
CTRL+U yaparsın
Edit yazan kısmı aracın rengine getirirsin seninkinde Cyans veya Blue geçer onu seçersin
Lightness i +100 yaparsın . . .

SedatDogankan
20.04.2010, 22:01
İmage - Adjuntments - Selective color..

Blue'yu seçiyorsun,ordan oynuyorsun renklerle ve araç beyaz oluyor bu benim yöntemim yapabilirsen iyi sonuç elde edersin ^^

Kolay gelsin..

K.O.D Designe-R
20.04.2010, 23:28
İmage - Adjuntments - Selective color..

Blue'yu seçiyorsun,ordan oynuyorsun renklerle ve araç beyaz oluyor bu benim yöntemim yapabilirsen iyi sonuç elde edersin ^^

Kolay gelsin..

Valla yapan olurmu bilmem ama şunu söyleyebilirim eğer kaliteli olsun dersen Full Brush yapmak en iyisidir ama bunun yanında biraz kalitesiz şekilde yapma yoluda var :
CTRL+U yaparsın
Edit yazan kısmı aracın rengine getirirsin seninkinde Cyans veya Blue geçer onu seçersin
Lightness i +100 yaparsın . . .
ikisine katılıyorum en kolayı

slow1026
21.04.2010, 17:15
off ya bıktım bu sanal mod da birşey yapamıorm :( bırakıcam sanırım kafayı yicem ne tampon yapabilios ne bişey anca ızgara sizlere kolay gelsin inş. daha iyi yerlere gelirsiniz benden bu kadar kolay gelsin sizlere :(

K.O.D Designe-R
21.04.2010, 19:34
off ya bıktım bu sanal mod da birşey yapamıorm :( bırakıcam sanırım kafayı yicem ne tampon yapabilios ne bişey anca ızgara sizlere kolay gelsin inş. daha iyi yerlere gelirsiniz benden bu kadar kolay gelsin sizlere :(
bu kadar basit bir işi yapamadım diye bırakırsan sen hayatta hiç birşey başaramassın

slow1026
21.04.2010, 21:13
ama ne yapayım ki ya :( olmuyor tamponun brush u yapamıorm bir türlü tamam tüm dersleri göz önüne alarak mükemmel bir araba yapıcam sırf senin hatrını kırmamak için özellikle senin yorumunu beklicem ;) :)

-_aRkHe_-
22.04.2010, 17:04
bak kardeşim sağ altta layer chanels yazar yer var orada chanels a gel orada siyah veya beyaz yapabiliyorsun ama onu yaptıktan sonra resmi ayarlayarak beyaz renge çevirdiğin aracın fotosunu çekiyorsun "prt sc " tuşu ile :) sonra photoshopu kapat aç ve opendan beyaza çevirdiğin arabayı aça ve yapmaya başla ;)

278d7e64a374de26f==