PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ilk toon denemem

qawsed
18.05.2009, 18:52
http://img41.imageshack.us/img41/1244/guhgv.jpg

http://img41.imageshack.us/img41/5392/18562776.jpg

Mavra Design
18.05.2009, 23:02
Ön camın sade ve orjinal kalıp yan camların brushlanması, birbirilerine uyum sağlamamakla beraber iyi bir görüntü sergilemiyor. Toon çalışmada bütünüyle brushlanır yalnız sen jantları orjinal bırakmışsın. Toon başlıca unsurlarından olan dış çizgiler iyi ama bir birini tamamlamıyor ve buda hoş bir görüntü sergilememekte. Kendi görüşüm olarak beğenmedim. Yalnız atılgan olduğunu ve bu işte yeni olduğunu sakın yorumlarımıza aldanıp karamsarlığa kapılıp bırakma. Bence bu tip yorumlar sana ilham kaynağı olup başarını getirmeni umarım sağlar. Çok pratik yapmanı derslerden yararlanıp ve ilk zamanlar daha basit yansımalı araçlar üzerinde çalışırsan bu işi daha kolay kavrarsın eline sağlık. ;)

PitbullDesign
19.05.2009, 00:02
Ön camın sade ve orjinal kalıp yan camların brushlanması, birbirilerine uyum sağlamamakla beraber iyi bir görüntü sergilemiyor. Toon çalışmada bütünüyle brushlanır yalnız sen jantları orjinal bırakmışsın. Toon başlıca unsurlarından olan dış çizgiler iyi ama bir birini tamamlamıyor ve buda hoş bir görüntü sergilememekte. Kendi görüşüm olarak beğenmedim. Yalnız atılgan olduğunu ve bu işte yeni olduğunu sakın yorumlarımıza aldanıp karamsarlığa kapılıp bırakma. Bence bu tip yorumlar sana ilham kaynağı olup başarını getirmeni umarım sağlar. Çok pratik yapmanı derslerden yararlanıp ve ilk zamanlar daha basit yansımalı araçlar üzerinde çalışırsan bu işi daha kolay kavrarsın eline sağlık. ;)
adem abi herşeyi açıklamış.. aynı görüşteyim ^^

MustaFast
19.05.2009, 00:14
Ön cama göre yan cam çok parlamış ilk halinde tampon kısmında yansımaları fazla kastırmadan aktarsaydın daha iyi olurdu, bu arada janrlara hiç dokunmamışsın,daha çok özenmen gerekirdi diye düşünüyorum ellerine sağlık.
Tebrikler. :-D

qawsed
19.05.2009, 00:30
tesekkur ederim ben her turlu olumlu ve olumsuz yoruma acigim bu sekilde ogrencez bizde tesekkurler

ahmetcan
19.05.2009, 12:41
herşeyi brush yap ve "eğer yapmasını biliyorsan" arabanın rengine yaklaşık olan bir renkte arkaplan yap =) e.s.

278d7e64a374de26f==