PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ustaların İlgisi

Ali.Bahcivan
10.02.2010, 18:18
Mâlum.. Aramızda Bu işi Çok iyi yapanda Var , Yeni başlamış olanda Var.. Sağolsun bilen arkadaşLar ders hazırLamışlar sunmuşLar , bize yardımıda oluyor.. Ama Giriş Seviyesindeki Çalışmalara çoğu ustaLar uğramıor bile.. Halbuki onların yorumları önerileri ile dahada çabuk öğrenebiliriz.. Ricam şuki ; ustaLar oraya ilgisini arttırsın..

Saygılar ve Sevgiler... :)

- sCorPii DesiGn -
10.02.2010, 18:47
Mâlum.. Aramızda Bu işi Çok iyi yapanda Var , Yeni başlamış olanda Var.. Sağolsun bilen arkadaşLar ders hazırLamışlar sunmuşLar , bize yardımıda oluyor.. Ama Giriş Seviyesindeki Çalışmalara çoğu ustaLar uğramıor bile.. Halbuki onların yorumları önerileri ile dahada çabuk öğrenebiliriz.. Ricam şuki ; ustaLar oraya ilgisini arttırsın..

Saygılar ve Sevgiler... :)
Aslında Katılıyorlar.. Ancak genel olarak bir boşluk var fazla belli olmasada tabii ilgilenilmesi fena olmas. Gelişimlerde çok büyük olmasa da illaki bi etkisi mutlaka vrdır yorumların. Katılıyorum.
Yöneticilerden desteklerini ve görüşlerini bekliyorum.
Önerin için saol.

Eray
10.02.2010, 18:52
arkadaşlar yönetici yada usta diye tabir ettiğiniz kişiler emin olun ellerinden geldiği kadarıyla sizlerin gelişiminde rol sahibi olmak için çabalıyorlar. malum her üye bütün gününü bilgisayar başında geçirmiyor olabilir ve her konuya yetişemeyebilirler.yorumlardan ziyade sizlerin daha üst seviyedeki kişilerin çalışmalarına bakıp örnek alıp yapmaya çalışmanız bu yönde kendinizide geliştirmeniz gererkir ;)

Crime Emperor
11.02.2010, 08:36
Yönetim ekibi ve usta dediğiniz kişiler herkezi umursuyorlar.Umursamasalardı zaten bu siteyi açmazlardı ^^

DarknessDesign
11.02.2010, 08:42
Haklısınız arkadaşlar ben elimden geldiğince çalışmalarınıza yetişmeye çalışırım arkadaşlarımıda bu konuda teşvik ederim

FZ Tasarım
11.02.2010, 12:41
bencede iyi olur ^^

Eray
11.02.2010, 13:07
sanırım sorun çözdüldü konu kilit.

278d7e64a374de26f==