PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yanısma Efektiii YArdım ..!!!!!

meganers
31.12.2009, 17:50
Arkadaşlar arabanın üzerine çevreyi nasıl yansıtabilirim ??? yansımayı tam bilmiyorum bi yardımcı olurmusunuzzz bununla ilgili ders varmı acaba ??

syKa
31.12.2009, 19:02
Buyur ; sanal-modifiye-yardim-bolumu/sanal-modifiye-basit-resimli-anlatimlar-ve-puf-noktalari-t1943.html (http://www.sanalmodifiye.com/sanal-modifiye-yardim-bolumu/sanal-modifiye-basit-resimli-anlatimlar-ve-puf-noktalari-t1943.html)

Konu kilitlenebilir sanırım.

ahmetcan
01.01.2010, 05:00
Fakat çevreden bahsetmiş o linkteki ders brush ile yansıma yöntemi :)

O bg den bir kesit al , aracın üzerinde overlay , multiply , screen v.s. hepsini dene biri tutar sanırım. Abartılı olursa da opacity den ayarlayabilirsin. Fakat işlem sırasında aracın hatlarına dikkat et yani gökyüzüne bakan ile yere bakan kısmın yansımaları aynı olmasın , gerçekçilik gider. Çok keskin kaldığını düşündüğün yerleride yumuşak kenarlı silgiyle hafifçe al. :) Kolay gelsin.

racingboy
01.01.2010, 10:45
Böyle detaylı anlatım yoktu öğrenmiş olduk...
Sağol ahmetcan....
Çok işime yarayacak.

ahmetcan
01.01.2010, 14:59
Rica ederim. :)

meganers
03.01.2010, 18:44
Fakat çevreden bahsetmiş o linkteki ders brush ile yansıma yöntemi :)

O bg den bir kesit al , aracın üzerinde overlay , multiply , screen v.s. hepsini dene biri tutar sanırım. Abartılı olursa da opacity den ayarlayabilirsin. Fakat işlem sırasında aracın hatlarına dikkat et yani gökyüzüne bakan ile yere bakan kısmın yansımaları aynı olmasın , gerçekçilik gider. Çok keskin kaldığını düşündüğün yerleride yumuşak kenarlı silgiyle hafifçe al. :) Kolay gelsin.
Sağol kardeşim senın yöntemi kullanıyorum artık :D

278d7e64a374de26f==