PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : nasıl yapılır bu pro modifiyeler

devrana
22.10.2009, 14:56
s.a arkadaşlar şimdi bende az çok orta derecede photoshopta arabaları modifiye etmeyi biliyorum
ama öğrenmem gereken şuki bir aracı modifiye ederken başka resimlerden yararlanarakmı yapacaz yoksa
herşeyi kendi hayal gücümüzle üretim arabaya ekliycez üstelik bodykids yapmakta çok zorlanıyorum

Designer
22.10.2009, 15:09
Başka resimlerden tabiiki yararlanıcaksın, hatta başkasının modifiye ettiği araçlara da bakacaksın.. ki hayal gücün genişlesin. Ondan sonrası sana kalmış, ya modifiyeli bir araçtan (sanal olarak başkası tarafından olmayan) parçalar alırsın onlar üzerinde oynarsın, yada tamamen fırça yardımı ile hayalindeki body kit' i çizersin. Dediğim gibi senin yeteneklerine kalmış birazda. :)

DarknessDesign
22.10.2009, 15:21
Başka resimlerden tabiiki yararlanıcaksın, hatta başkasının modifiye ettiği araçlara da bakacaksın.. ki hayal gücün genişlesin. Ondan sonrası sana kalmış, ya modifiyeli bir araçtan (sanal olarak başkası tarafından olmayan) parçalar alırsın onlar üzerinde oynarsın, yada tamamen fırça yardımı ile hayalindeki body kit' i çizersin. Dediğim gibi senin yeteneklerine kalmış birazda. :)

Aynen biraz birikim biraz inceleme birazda yetenek x)

devrana
22.10.2009, 19:38
çok teşekkür ederim Allah sizleri ve www.sanalmodifiye.com (http://www.sanalmodifiye.com) sitesini korusun çalışmalarımı sizlerle paylaşırım
dünyada en güzel şey paylaşmaktır

278d7e64a374de26f==