PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Toon Yapımı

EvoTuning
20.10.2009, 18:41
öncelikle selam arkadaşlar ben bu siteye yeni üye oldm bazı istisnalar hariç photoshopta araba modifiyesi hakkında hiçbişey bilmiyordm ama bu site yardımıyla bişiler kaptm fakat sizden bi ricam olcak lütfen aracı 3 boyutlu çizgi filmlerdeki arabalar gibi yani sizin tabirinizle toon yapımını detaylı bi biçimde videolu veya resimli olarak anlatıranız sevinirim ayrıca benim bi R-21 concorde war modifiye etmek istiye arkadaş olursa çok sevinirim ha ismim cem bu arada aranızda beni sık görüceksiniz artk :) şimdiden teşkkürler //

Masterpiece
20.10.2009, 18:44
arkadaşım kendini buraya tanıtacağına ''üyelerimizi tanıyalım'' bölümüne tanıtsaydın daha iyi olurdu

EvoTuning
20.10.2009, 18:45
arkadaşım kendini buraya tanıtacağına ''üyelerimizi tanıyalım'' bölümüne tanıtsaydın daha iyi olurdu
benim amacim kendimi tanıtmak deil sadece ayıp olmasın öyle alel acele bi istek olmasin die kendimi tanıttım

crazybikers
20.10.2009, 18:53
Hoş geldin ben derim ki istekte bulunmak yerine kolları sıvayıp işe koyulsan senin için daha iyi olur. Sitede bir çok ders var. Toon çalışması yapmak istiyorsan brushunun iyi olması gerekir. ;) Yeni olduğunu söylüyorsun ben derim ki ilk önce bi kaç çalışma yap ps de otomobil üzerine uğraş-ki brushun gelişsin. Siteyi gez derim. ;)

EvoTuning
20.10.2009, 18:59
photoshopta sorunum yok modifiyede war dedim :) photoshopla yaklaşık 2 yıldır ugraşıyorum photoshopta deil sitede yeniyim .D

MustaFast
20.10.2009, 19:49
Forumda dolaşmış olsaydın toon ile ilgili bilgileri görmüş olucaktın.
burdan ;
resimli-ders-anlatimlari/toon-vektor-e-baslayanlara-temel-bilgi-resimleri-t1431.html (http://www.sanalmodifiye.com/resimli-ders-anlatimlari/toon-vektor-e-baslayanlara-temel-bilgi-resimleri-t1431.html)
Ve burdan ;
resimli-ders-anlatimlari/toon-yapimi-alternatif-ders-t736.html (http://www.sanalmodifiye.com/resimli-ders-anlatimlari/toon-yapimi-alternatif-ders-t736.html)

Toon yapımını aşama aşama görebilirsin bunlar temel için sana lazım olacak.

278d7e64a374de26f==