PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : nasıl yaparım

I'm speed
20.10.2009, 18:13
merhaba arkadaşlar ben buraya yeni katıldım bana yardım edermisiniz şimdiden teşekkür ederim yardımlarınızı bekliyorum :)

crazybikers
20.10.2009, 18:26
İlk olarak hoş geldin. Yanlış yere konu açmışsın. Yönetim konuya el atar, ilk önce kendini tanıtsaydın keşke. Nasıl yapacağına gelince siteyi biraz incele derim son zamanlarda bu konu çok fazla gündeme geldi.

Eray
20.10.2009, 18:28
şimdi neden konuyu buraya açtın burası araç sergileme forumu...sen üyelerimizi tanıyalım bölümüne açmalıydın konuyu x/ ve kendini tanıtmalıydın kaç yaşındasın nerden katılıyorsun...yetkililer konuyu taşıyacaklardır

Pyrology
20.10.2009, 18:31
Kullanacağın program Adobe Photoshop Cs3.. Nasıl chop yapacağın konusunda ise sitede bir sürü ders var. Kolay gelsin.. Birde başlığa bakmadan mı açıyorsun konuyu. "Orta seviye çalışmalar" ismiyle yardımı ilişkendiremiyorum. Forumda biraz daha alta insen yardım bölümünü kolayca görürsün!

CooLeqenD
20.10.2009, 18:47
İlk önce hoşgeldin aramıza ilk önce herkezin dediği gibi kendini tanıtman daha iyi olur ve burda ilk önce kullancağın program Adobe Photoshoptur hangi sürümünü kullanmak istersen ve konu yanlış yerde açılmış arabana yapmak istediğinide sitedeki derslerden kolaylıkla anlıyabilirsin Sitemize Yeni Geldiğin İçin Aramıza Hoşgeldin Yine İyi Eğlenceler . ^^

278d7e64a374de26f==