PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yardım !

Ediz536
18.10.2009, 22:51
Öncelikle dersler konusunda ilgilenen arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. :in: Ancak derslerde hiç ön tampondan ders verilmemiş 1 tane var o da hazır layer dan yapmıs kalıp şeklinde videoyu görünce sevindim acıp izlerken ortalık malı gibi kaldım adam önceden cizili kaportaya işlem yaparken biz bi fırca bile atamadık :S (megane)
Açık bi sekilde bu konuya el atabilecek olan varmı 0 dan bi arabaya ön tampon eklemenin videolusunu gönderirseniz cok memnun kalırım :hihi: şimdiden teşekkürler :roll:

Mavra Design
19.10.2009, 00:56
Derslerimizi takip edersen mutlaka istediğini bulacaksındır. xL

Ediz536
19.10.2009, 11:28
dostum derslerin hepsini indirdim ancak arabanın önden profilini modifiye eden bi ders bulamadım. 1 tane var öle ders o da önceden layer seklinde yapmıs .Hani bi arabanın ön kısmından perspektif kurallarıyla anlatan bi modifiye dersi olsa cok iyi olurdu diğerlerinin hepsini uyguluyorum ama ön kısıma gelince hic yapamıyorum

ahmetcan
24.10.2009, 17:30
Aslında derse gerek yok hepsini izlediysen perspektifte de donor yerleştirmede de problemin kalmaz. Her derste aslında onlarca ders gizlidir. :)

Aracın seçiliyken başka bir aracın tamponunu kes , modifiye ettiğin araca yapıştır sağını solunu ayarla bitti. :) Kötü gözüken yerleri brushla geç bir de.

Ediz536
25.10.2009, 11:29
insallah acemilikden kurtulurum daha ilk arabam

278d7e64a374de26f==