PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : beyler yardım edın yenı calısmam ıcın gereklı

black_design
05.09.2009, 17:43
beyler vıdeolu veya resımlı cam yapımını anlatabılecek arkadasımız varsa yardım edebılırmı lutfen vıdeolu derslerde var ama ben cam bagaj yapacam ondan dolayı o sıstemde beceremıyorum :(

DarknessDesign
05.09.2009, 17:45
beyler vıdeolu veya resımlı cam yapımını anlatabılecek arkadasımız varsa yardım edebılırmı lutfen vıdeolu derslerde var ama ben cam bagaj yapacam ondan dolayı o sıstemde beceremıyorum :(

Onu beceremediysen bagajda daha çok zorlanırsın sonuçta mantık aynı oraya nasıl yapılıyorsa bagajada aynısı yapılır ^^

JoehDesign
05.09.2009, 17:52
Aynı uygulamayı oraya sadece biraz kavis vererek uygulayacaksin.

ali çaglar
05.09.2009, 18:22
abı saten vıdeolu anlatımda var cam yapımı

ahmetcan
05.09.2009, 19:49
bagajı bence mesela lexus ıs400 gibi bir aracın bagajıysa 2 ye bölcen yüzü ve üstü diye. bu ikisinin arasına ışık vericeksin , sınra diğer işlemleri normal cam yapar gibi uygulayacaksın. he birde bagajın içine sistemi yerleştir dememe gerek yok sanırım.. :)

black_design
07.09.2009, 13:44
normal cam yapıyorum ama bagaja geldımı sırıtıyoo neyse ahmetcan arkadasımızın mantıgı ıyı :D onu deneyelım bakalım

278d7e64a374de26f==