PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bende modifeye yapmasını öğrenmek istiyorum

LegaLize
27.08.2009, 02:06
Herkeze seLamlar ben bu guruba katılmak istiyorum ve yardımlarını beklıyorumm...

Pyrology
27.08.2009, 03:23
İlk olarak elinde photoshop olsun. Sonra photoshopun temel ayarlarını ve alet edevatını öğrenmeye bak. Ardından sitedeki dersler yardımıyla araba ile ilgili konulara geçebilirsin ;)

ahmetcan
27.08.2009, 10:12
hiçbir dersi aksatmadan "varsa" kotaya kıyarak hepsini indir ve ayrıntılı oalrak incele. Sonra aç photoshopunu , derslerde ne yapıyorsa bakarak aynısını yap. Mümkünse tüm dersleri böyle uygula. Çok çabuk gelişirsin. Ardından hangi tool ne işeyarıyor , bunları öğrenmen lazım. Zaten dersleri izlerken anlarsın..

Sitede baştan sonra araç modifiye dersi mevcut videolu dersler bölümünde. İlk olarak bunu indir derim.

Kolay gelsin , Hoşgeldin aramıza.. :)

Berk Graphic
27.08.2009, 11:03
Öncelıkle hosgeldın kendını daha ıyı tanıtırsan sevınırım ad,soyad,yaş Vb. Sanalmodifiye yi yapabilmen için birazda Photoshop kullanman lazım yani internetde bıraz photoshop derslerini araştır derim..;)

MustaFast
28.08.2009, 20:27
Forum içerisinde sana yardımcı olacak bir çok ders mevcut örnek vermek gerekirse; sanal-modifiye-yardim-bolumu/sanal-modifiye-basit-resimli-anlatimlar-ve-puf-noktalari-t1943.html (http://www.sanalmodifiye.com/sanal-modifiye-yardim-bolumu/sanal-modifiye-basit-resimli-anlatimlar-ve-puf-noktalari-t1943.html) burayada bakmalısın.

278d7e64a374de26f==