PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : amerikan sinyal ve kamber yapma acill!!!

*mert
22.08.2009, 00:33
nasıl amerikan sinyal ve araca kamber yapılır arama butonunda aradım ama cıkmadı acil yardım aracım öyle bekliyor..:(

tmm kambere gerk kalmadı ama amerikan sinyale hala ihtiyacım var yardm please :(

kimsemi yok şimdi.....

Mert Ahmet
22.08.2009, 01:37
Forum Kuralları
Yanıt gelmeyen bir soruya "yorum yokmu", "kimse cevap vermeyecek mi" gibi iletiler yazılamaz. Bir ileti içerisinde özellikle kişiye hitaben yardım talebi yapılamaz.
arkadaşım kuralları ihlal ediyorsun

*mert
22.08.2009, 01:49
özür dilerim Çok afedersiniz..

Talha.K
22.08.2009, 04:12
Ayrıca

Başlık ve içeriğinin anlaşılabilir bir dille, imla kurallarına ve Türkçe karakterlere dikkat edilerek yazılması, yanlış anlaşılmalara mahal verilmesini engelleyeceği gibi, diğer üyeler tarafından da daha kolay anlaşılmasını sağlayacaktır. IRC ve MSN lisanı ile ileti yazmak, bir büyük bir küçük harfle yazmak, tamamı büyük, tamamı kalın, renkli yazılar kesinlikle yasaktır.

ahmetcan
22.08.2009, 13:22
Kamber olayını anlatıyım , Lastiği yerleştirirken 6 nokta olur köşe ve kenarlarda. Üsttekini(ortada duran) ctrl tuşuna basarak arabaya doğru biraz yanaştır. Ben böyle yapıyourum kamber gibi duruyor.

Başa bir yöntem ise lastiğiğ biraz yamuk yerleştir kamber gibi , altından düz olarak kes.

Amerikan stili far demişsin , onu anlamadım :(

SiMaO
23.08.2009, 06:00
Amerikan sinyal bu oluyo arkadaşlar
http://i0908.hizliresim.com/2009/8/10/8519.jpg

Active Design
23.08.2009, 16:07
Amerikan sinyal ne oluyor ilk defa duyuyorum.. :D

Renk veya betimleme ile açıklarsan yardımcı olabiliriz.

MustaFast
23.08.2009, 16:43
Boşver american işini Türk işi sinyalleri dene, sen xD

SiMaO
23.08.2009, 18:56
Amerikan sinyal aracın sinyallerini parklara bağlıyarak parklarla birlikte sinyallerinde yanması işte :) arkadaş o şekilde phostop ile yapmak istiyor.

*mert
26.08.2009, 00:31
evet sinan sen biliyosun ne demek istediğimi nası olsa sen bir Reptilecisin :cool: ;)
Ahmetcan abicim cok teşekkür ediyorum. :in: [:)]
Arkadaşlar ne yaptıysak özür dileriz .. benim el alışkanlığım bu sorabilirsiniz sinanada diğer forum sitelerindede hep böyle kalın yapıyorum.
Renkli yazılar v.s yasak denmiş.Peki neden ileti bölümüne ekleniyor?
+ Neden ben uyarılıyorum?
sanal-modifiye-yardim-bolumu/ustten-alta-nasil-geciriliyoo-t2356.html (http://www.sanalmodifiye.com/sanal-modifiye-yardim-bolumu/ustten-alta-nasil-geciriliyoo-t2356.html)
Geçiliyooo diye bir sözcük yok imlada.. Geçiliyor. diye bir söz var diye biliyorum ve mesajın içeriğine bakarsanız büyük harfle yazılmış olan iletiyi görürsünüz.
Neden böyle birden üstüme geldiğinizi anlamadım sonucta kimseye birşey yapmadım..
Saygılar..
*Mert..

PitbullDesign
26.08.2009, 01:13
Yönetici arkadaşlar o yazıları uyarı yaparken kullanabiliyorlar. Ayrıca "geçiriliyoooo" yazan arkadaşa gereken uyarı yapılmıştır. Kimsenin de senin üzerine geldiği yok yani..

*mert
26.08.2009, 02:04
O zaman onları sadece yöneticilerin görebileceği bir sistem geliştirilir ve uygulanır.
tutumunuzdan dolayı Teşekkürler Yetkili bey.:) ;)

DragerCoop
26.08.2009, 15:32
Ayrıca Yazının belirtmek istediğin yerini renkli veya kalın yazabilirsin tamamını değil buda yasak diye biliyorum :/

*mert
26.08.2009, 15:56
Önceki sayfaya acıklamasını yapmıştım.. elimden geldiğince yapmayacağım.;)

meganers
01.01.2010, 15:46
nasıl amerikan sinyal ve araca kamber yapılır arama butonunda aradım ama cıkmadı acil yardım aracım öyle bekliyor..:(

tmm kambere gerk kalmadı ama amerikan sinyale hala ihtiyacım var yardm please :(

kimsemi yok şimdi.....Mert yine karşılastık bakk :D ben emre ne arıyon burda olum

278d7e64a374de26f==