PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vos vos

BuccaneerDesign
04.08.2012, 14:46
Çok hoşuma gitti bilgilerinide sizinle paylaşmak istedim.

Araç tasarımı itibariyle dünyada tektir. Sadece iki kişiliktir. Yapımı 2.5 yıl sürmüş olup, ortalama 45.000 TL masraf edilmiştir. Yapım hikayesi, televizyonlara, dergilere konu olmuş olup, aracın posteri dergi okurlarına dağıtılmıştır.
Araç sadece koleksiyon için değil, gelir elde etmek için de kullanılabilmektedir. Şuan istanbulda, özel günlere, açılışlara ve standlara günlüğü 500TL'den az olmamak şartıyla kiraya verilmektedir. Şuan Eylül ayına alınmış rezervasyonları mevcuttur. Aracı alacak olan kişiye eylül ayında en az 500TL gelir, garanti durumdadır :)
Özellikler :
* Komple sıfırlanmış motor,
* Geniş boğaz manifold
* Geniş boğaz 1600 karbüratör
* Elektronik Ateşleme
* HKS Marka - Turbo Timer
* 17" 5 kol jant
* 225 / 55 lastikler
* Özel üretim kule gergisi
* Spor yaylar ve spor amortisörler
* Komple deri döşeme
* Spor koltuklar
* 1000W JBL Ses sistemi , 30CM Woofer , Infinity Amfi
* Kapı kolları mevcut değildir. Kumandadan düğmeye basarsınız kapı kendisi açılır. Dolayısı ile kapılarınızı kitlemek için hiç uğraşmazsınız.
* Motor kaputunun içerisinde led aydınlatma.
* Headers egzost sistemi (sıfır)
* Özel tasarım ön konsol
* Otomatik camlar

Aracın yapımında 1gram dahi fiber kullanılmamıştır. Her yeri sactan olup, tamamen çekiç işçiliği ile şekil verilmiştir.
Aracın muayenesi yeni yaptırılmış olup 2014 yılının Haziran ayına kadar muayenesi geçerlidir. Bu haliyle muayeneden tek seferde geçmektedir. Araçta yapılan tüm restorasyon, projeli olup, herşeyi ruhsata işlidir.
Aracın üzerindeki boya 7 yıllık boyadır. Herhangi bir solma yoktur, ancak katıldığı etkinliklerden dolayı bazı yerlerinde çizikler mevcuttur. Alıcı ciddi olduğu takdirde bu kusurlar giderildikten sonra da satış gerçekleştirilebilir.

Araç sokakta çok ilgi görmektedir. Dolayısı ile eğer alınacaksa, ikinci bir araba olarak alınmasında fayda vardır. Çünkü heryere rahat rahat parkedemeyeceksiniz. Her gittiğiniz yerde aracın başına toplanan insanlar olacak. Siz bir yerde çayınızı kahvenizi içerken araç başında fotoğraf çektiren insanlar göreceksiniz. Yolda giderken yanınızdan geçen diğer arabalardan fotoğrafınızı çekenler olacak, sürekli sellektör yakıp, sizi durdurup arabanızı incelemek isteyen meraklılar olacak.Her mekana gittiğinizde özel bir ilgiyle karşılanacaksınız. Hatta bazı mekanlar, özellikle, mekanın kapısının önündeki dubaları kaldırıp, sizden aracınızı kapının önüne parketmenizi isteyecekler. Arabanın camlarından tutun, kaportasına kadar heryeri özel yapımdır. Dolayısı ile kapalı bir garajınız yoksa bu arabayı almayı aklınızdan dahi geçirmeyin. Parası olan herkes ferrariye, lamborghini ye, porsche ye binebilir, ancak dünyada sadece 1 kişi bu arabaya binebilir. Başka bir eşi daha bulunmamaktadır.

Resimlerini koydum fakat görünmüyordu kusura bakmayın.

Ali.Bahcivan
04.08.2012, 17:31
Araci Merak Ettim su Resimleri bi atsan iyi olur :)

Eray
04.08.2012, 21:13
Resimleri bana özel mesajla at. ben konuya eklerim ;)

Rainbow
05.08.2012, 01:39
Yada sağ tıkla URL'sini kopyala resim eklemede yapıştır xL

Lotus
05.08.2012, 23:03
http://www.arabam.com/ikinciel/Ilan/Detay/3833696 sanırım arkadaşın bashetti araba bu

GaDGpap
13.09.2012, 16:09
Buarada imkansız gibi .

I apologize for flooding, just interesting tools

Secretly Spy on Her (http://mobilespy.servicesfrom.com) - View her SMS&CALLS, location etc. 100% lowest price guaranteed.

278d7e64a374de26f==