PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Okuyun ve gerçekleri anlayın...!

|ToneWorks|
02.04.2012, 17:34
Sitenin ileri gelen prof olsun ileri seviye olsun yada orta olsun bu kişilere söylüyorum...
adam'a göre yorum yapmayı bırakın...!
ayrımcılık yapmayın..!
terbiyesizliğin lüzumu yok...!

madem ki profesionalsin...!
Bu işi iyi bildiğini iddea ediyorsun veya biliyorsun veya bilgili kişisin ,
o zaman konuya bakıp çıkkmak senin kişiliksizliğini ortaya koyar...!

fark ediyorum arkadaşlar ...
wegabond bir arç paylaşsın 3 sayfa altına düşmüyor ...
veya shooter , eray , coskun sarıhan , ama ayrımcılık yapılıyor...
benim amacım burada hırr çıkarmak değil...!

sayın yetkililer ve kenndini bilmiş sananlar...!
madem öylesiniz ,

Girişte olsa orta da olsa Sizin yorum atmanız gerek..!

ZORUNLUSUNUZZZZZZZZZZZZZZZ.....!

Konuya bakıp düşünce söylemeden çıkmanız terbiyesizliktir... çıkanlar kendilerini bilir...!

Adama göre muammeleyi bırakın ...!

İyi günler...!

DonCorleone
02.04.2012, 17:36
Abi MSN'de demiştim gerek yoktu böyle bir konuya. İşleri olabilir ve kısa süreli bağlandıklarında sadece yakınlarına/tanıdıklarına yorum yapabilir :)

Batu-R
02.04.2012, 17:44
Bu zamana kadar senin gibi birisi çıkıpta böyle bir şey söylemedi. Tamam olabilir benim konularımdada yapılıyor yorumlar 1 sayfa veya 2 sayfa bu hiç bir şeyi değiştirmez senin çalışmanın kalitesi sayfa sayısına bağlı değil.

|ToneWorks|
02.04.2012, 17:59
Yetkili arkadaşlara isyan ediyorum batu ben....

yusufbatirel
02.04.2012, 18:10
kardes bızler aman yorum yapsınlar dıye calısma yapmıyoruz goruntunen mesajla yazılan mesaj hıc bızaman tutmaz bu senın takdır edılmıyor anlamına gelmez benım yaptıgım dıger forumlarada eklıyorum calısmaları ısım vermım 400 kısı goruntulemıs 1 kısı yorum yazmamıs bu benım calısmamı kotumu yapar ben zevk alıyorum yaparken dınlenıyorum keyıf alıyorum sende ole yap takma hıc devam et calısmaya kımsenınde konularına yorumlarına takılma bence

DonCorleone
02.04.2012, 18:18
Yusuf abi doğru diyor Ahmet abi :)

kardes bızler aman yorum yapsınlar dıye calısma yapmıyoruz goruntunen mesajla yazılan mesaj hıc bızaman tutmaz bu senın takdır edılmıyor anlamına gelmez benım yaptıgım dıger forumlarada eklıyorum calısmaları ısım vermım 400 kısı goruntulemıs 1 kısı yorum yazmamıs bu benım calısmamı kotumu yapar ben zevk alıyorum yaparken dınlenıyorum keyıf alıyorum sende ole yap takma hıc devam et calısmaya kımsenınde konularına yorumlarına takılma bence

|ToneWorks|
02.04.2012, 18:30
yusuf abi konuyu okumadın sanırım...

yetkililerde nbahsediyorum....

neden kayıtsız kalıyorlar ?
o zman yetkilerinin ne anlamı var ?
yetki sadece ban at ban aç işi değil ki ?
madem yetkilisin.. bu işi de biliyorsun , deki

ya yusuf senin aracında su sorun var bak buna dikkat et....
şöyle çalış böyle çalış...

ben övsünler istemiyorum..
yorum manyağı da değilim...
sadece yetkililer kayıtsız kalmasın.. onu istiyorum....

DonCorleone
02.04.2012, 18:34
Sende haklısın Ahmet abi. xL

deltadesing
02.04.2012, 19:33
haklısın hacı valla aynısı benim başıma geldi ama raç deyil parça paylaşmıştım okunma sayısı 4 bini geçmiş cvp sayısı 15 geçmemiş

Aykut Filiz
02.04.2012, 20:53
Gençler, yorum yazmak kişinin kendisine kalmış birşeydir. Burada kimseye zorla yorum attırma lüksümüz yok.Forumdaki yetkililerse zaten siteye hayrına birşeyler yapıyorlar, bazen onuda yapmıyorlar üstüne yetkililere yorum yazma zorunluluğu mu koyalım? . Forum sitelerinde popüler ve eski olan isimler her zaman daha çok yorum alır. Buna yapacak birşey yok.

Eray
02.04.2012, 23:23
Sıkıntı çıkarmaya gerek yok. Kim kime isterse yorum yapar. İstek yetkili olsun ister site sahibi ister yetkisiz üye. Bu forumda yetkililerin görevi 7/24 online ol, her konuya yorum yap değil. Burda insanlar zorla yada parayla tutulmuyo. Her yetkilinin belli görevleri var ve yetkili kişi isterse kendisine iş düştüğü zaman aktif olur gerekli işlemi uygular , istediği zaman girer istediği konuya yorum yapar yada isterse forumu boş boş dolaşır konuları takip eder ama yorum yapmaz. Bu kişinin kendi özgür düşüncesine kalmıştır. Zaten eğer senin dediiğin gibi bir durum olsa sen farkettiysen bunu forum sahibi ve admin de farkeder. Ve forum sahibide isteii kişiden yetkiyi alma hakkına sahip. Yani insanlara zorla konulara yorum yapın görüş bildirin diyemeyiz. Bu insanların insifiyatifine kalmış. Bak istersen benim konularımıda incele benimde 3-4 yorumda kalan konularım olmuştur. Bunun için şikayet etmeye gerek yok.

SedatDogankan
03.04.2012, 00:26
Kardeşim önce yazış tarzını bir değiştir.Mesela ben bakıp çıkıyorsam bile şu cümle sonuna koyduğun 2 nokta ve ünlem işaretlerinden bakıp çıkıyorum.Buda bi sebep olabilir konuna rabet gelmemesinin.Ama arkadaşların dediği gibi,kimseden yorum beklemene gerek yok.

wegabond
03.04.2012, 01:10
Bu konu her zaman öyleydi ve bizde bundan yakındık zamanında ama yapacak bir şey olmuyor gerçekten, adamı hiç bir şeye zorlayamayız.

Gençler, yorum yazmak kişinin kendisine kalmış birşeydir. Burada kimseye zorla yorum attırma lüksümüz yok.Forumdaki yetkililerse zaten siteye hayrına birşeyler yapıyorlar, bazen onuda yapmıyorlar üstüne yetkililere yorum yazma zorunluluğu mu koyalım? . Forum sitelerinde popüler ve eski olan isimler her zaman daha çok yorum alır. Buna yapacak birşey yok.

Adam her şeyi söylemiş.

En3s
03.04.2012, 01:18
Şimdi öncelikle amacım tartışma başlatmak değil kimse yanlış anlamasın. Şu cümle sonuna iki nokta bir ünlem konusundan giricem bundan ne gibi bir anlam çıkartılır veya internet dilinde ne anlam ifade eder bilemem araştırma gereği de duymadım şimdiye kadar ama bunu bende yapıyorum bu el alışkanlığı ben telefondan mesaj yazarken dahi böyle yazıyorum şu anda da bunu yapmamak için baya çaba sarf ediyorum açıkçası. Bence bu o kadar da takılacak bir mesele değil.

Onun dışında arkadaşın açtığı konu da kendisini rahatsız etmiş demek ki konuyu açmış, he konu açmak gerekir miydi o tartışılır tabi ki yorum gelip gelmemesi çalışmanın iyi veya kötü olduğunu belirlemez ama tabi ki bu konuda daha bilgili olan arkadaşların hatalarını söyleyip yol göstermesi o kişinin kendisini geliştirmesine yardımcı olur bende yorum atılması taraftarıyım. Fakat birine iyi gözüken diğer biri için değildir belki o kişiyi soğutmamak için de yorum yapılmıyor olabilir. "Bence olmamış" diye yorum atanları da gördük böyle yorum yapılacağına hiç yapılmasın daha iyi. Yapılsa da saygı duymak zorundasın o da ayrı.

Burada kimse birbirini fiziken tanımasa bile bir şeyler paylaşılıyor sonuçta onun için herkesin birbirine anlayış göstermesi gerekir.

Mavra Design
03.04.2012, 12:27
Öncelikle bu konudaki son mesaj benim olacaktır, çünkü konuyu kitliyeceğim.

Konu sahibinini dikkatine, bu sana bir uyarıdır ikinci bu uyarıda emin ol ki banlanıp forum çerçevesinden uzaklaştırılacaksın.

* Kimsenin kimseye zorla yorum yazacak diye bir kaide yoktur. İsteyenin şahsi durumudur. Madem iyi yorum almak istiyorsun sende çabalayıp sabrederek bir noktaya geleceksin. Bizlerde bu yollardan geçtik. Hiç bir yönetici arkadaşıma söz ettirmem herkes görevini layıkıyla yerine getirmektedir. Bizle öyle haydi denilip kurulan bir yönetim değil bizler yıllarımızı vermiş, bugüne çok sağlam emin adımlarla geldik. Bu sebeplerin le hiç bir yönetici ve kendim bu sözleri üzerimize almıyoruz. Burada sadece senin kendini bir derece düşürerek üyeler arasındaki potansiyelini düşürdüğünü düşünüyorum. Senin gibi daha önce çıkanlarda oldu, hep hüsran yaşadılar çünkü hep haksızdılar ve sende aynı konumdasın. Net bir şekilde herkes görevini yerine getirmektedir.

(Bir yönetici olarak değil bir üye olarak bundan sonra senin konulara kesinlikle yorum yazmayacağım.)

278d7e64a374de26f==