PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yarışmalar

Serhat Design
10.01.2012, 19:44
Merhaba Millet ;)

Sanal Modifiye ve Karakalem çalışmaları birleşsin.
Demek istediğim aslında şu.
Bir karakalemci concept bir tasarım çizsin.
Bir kişide Render atsın ona göre puanlar verelim

Ne dersiniz :wink:

ey.T
10.01.2012, 19:47
Bana nedense olmıycak bişey gibi geldi. Tabi bunu yöneticiler bilir. SanalModifiye yarışmaları dergide yayınlanıyo bide bunuda düşün :)

DonCorleone
10.01.2012, 19:48
Valla kusura bakmada bence şu dönemler çok gereksiz :/

White Lagoon
10.01.2012, 19:51
Bana nedense olmıycak bişey gibi geldi. Tabi bunu yöneticiler bilir. SanalModifiye yarışmaları dergide yayınlanıyo bide bunuda düşün :)

Sitede düzenlenen yarışmaların hepsi dergide yayınlanmıyor. Sadece aylık olarak yapılan Sanal modifiye yarışmaları. Tam olarak bu şekilde olmasada takım turnuvaları daha önceden düzenlendi.
__________________________________________________ ___________________
Güzel fikir. 2 kişi takımlı turnuva falan olur aslında. Bu dediğin yöntemde bir çalışmam var şuan. "zek" in concept karakalemininin renderini yapıyorum. Biraz değişti ama. Sende onun brushunu yapmaya başlamıştın yanılmıyorsam?

Serhat Design
10.01.2012, 19:52
Tam olarak başlamadım.Daha doğrusu başlayamadım :D . Ancak yakında bende başlayacağım :)

ey.T
10.01.2012, 20:39
Sitede düzenlenen yarışmaların hepsi dergide yayınlanmıyor. Sadece aylık olarak yapılan Sanal modifiye yarışmaları. Tam olarak bu şekilde olmasada takım turnuvaları daha önceden düzenlendi.
Bende zaten aylık olanları dedim arkadaş ondan bahsetmiyomu ?

Batu-R
10.01.2012, 23:22
Bence çok farklı ve çok güzel bir fikir.

White Lagoon
11.01.2012, 15:28
Bende zaten aylık olanları dedim arkadaş ondan bahsetmiyomu ?

hayır, aylık olanlarda bir base üzerinden modifiye yapılıyo, bunda karakalemci bir arkadaşın kendine özgün tasarımını brush çalışması yapabilen birisi render yapıcak. 2 kişilik takımların ortak çalışmalarıyla yarışma düzenlencek.

MehmeTR
12.01.2012, 00:37
Ben karışıklık olur ve gereksiz zaman ve düşünce kaybı yaratır diye düşünüyorum :)

278d7e64a374de26f==