PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Illuminati.

FasTManiaC
05.11.2011, 14:04
Illuminati die bir grup varmış biliyormuydunuz bilmem ben biliyordum ama tam olarak konu ne onu bilmiyodum hala daha doğru düzgün bilmiyorum ama dünyayı yönetmek isteyen bir grupmuş.Bende araştırırken Illuminati kartlarını gördüm girdim ve çok değişik şeyler gördüm sizde bakın yazılı olan şeyleride okuyun...Kartlara da dikkatli bakın...

http://www.utkusen.com/blog/illuminati-kartlari-detayli-inceleme.html

DonCorleone
06.11.2011, 00:03
Bu tarz şeyleri severim ama gerçekciliğine hiç inanmadım.

By_AlesiA
06.11.2011, 12:14
http://www.illuminati.org/ sayaç saymadı bitirdikten sonra üzgünüm geç kaldın yazacak ama 7 aralıkta nolacak acaba :S

PitbullDesign
06.11.2011, 15:34
Yahu beyler inanmayın böyle şeylere. Elbette ki var böyle kötü düşünceli insanlar ama böyle bir grup, örgüt vs yok. Oyalanmayın böyle şeylerle. ;)

FasTManiaC
06.11.2011, 18:02
Kardeşim var hatta çok büyük bir geçmişi var araştır. Ayrıca o sayaç bitince büyük bi olay olucak diolar bilemem okadarını ama bildiğim kadarıyla

7 aralığa denk geliyor ve 7 aralıkta neler olmuş bir bakarsak.

7 Aralık 1917 – I. Dünya Savaşı: ABD, Avusturya-Macaristan’a savaş ilan etti.
7 Aralık 1941 – II. Dünya Savaşı: Kanada; Finlandiya, Macaristan, Romanya, ve Japonya’ya savaş ilan etti.
7 Aralık 1941 – Pearl Harbor Saldırısı: Japon uçakları Amerikan deniz üssü Pearl Harbor’u bombaladı. 5 savaş gemisi, 14 gemi, 200 uçak yok edildi, 2400 kişi öldü

Bence bu tarih boşuna değil ordaki sayaç.

DonCorleone
06.11.2011, 21:21
Belki kıyamet kopar, hepimiz ölürüz filen ? Mantık olarak dünya yı ele geçirmek isteyen bir toplumun çok teknolojik ve büyük olması lazım, yani web sitesi ve 5metrekare ofisle olmaz :) Ve böyle bir grup olsa zaten herkes bilirdi :) Ben ilk defa senden duydum..

Kardeşim var hatta çok büyük bir geçmişi var araştır. Ayrıca o sayaç bitince büyük bi olay olucak diolar bilemem okadarını ama bildiğim kadarıyla

7 aralığa denk geliyor ve 7 aralıkta neler olmuş bir bakarsak.

7 Aralık 1917 – I. Dünya Savaşı: ABD, Avusturya-Macaristan’a savaş ilan etti.
7 Aralık 1941 – II. Dünya Savaşı: Kanada; Finlandiya, Macaristan, Romanya, ve Japonya’ya savaş ilan etti.
7 Aralık 1941 – Pearl Harbor Saldırısı: Japon uçakları Amerikan deniz üssü Pearl Harbor’u bombaladı. 5 savaş gemisi, 14 gemi, 200 uçak yok edildi, 2400 kişi öldü

Bence bu tarih boşuna değil ordaki sayaç.

PitbullDesign
06.11.2011, 21:55
Madem bu örgüt gizli, dünyayı ele geçirmek istiyor vs vs. Neden milyonlarca kişi tarafından biliniyor? Ya da sizce insanların gözüne soka soka yapılır mı bunca şey? Tekrarlıyorum elbette insanların beyinlerini yıkamaya çalışan, tek tip topluluk oluşturmak isteyen soylu(!) bir takım insan var. Ama yok bu sayaç, yok efendim 7 aralık. Boş şeyler. İlla bilgilenmek istiyorsanız "Gelenler" belgeselini izleyin. Mantıklı açıklamaları orda bulursunuz.

FasTManiaC
06.11.2011, 22:30
Bende öyle kıyamet kopar falan demiyorum sadece bence değişik göze batan bir olay olacak :/ neyse şu belgeselide izlemek istedim şimdi güzelmi acaba :D

MehmeTR
06.11.2011, 22:53
Bence geçmişte olan olaylara bakacak olursak benim tahminlerim şunlar;
1) Dünya çapında en çok konuşulan veya ün kazanmış herhangi bir ülke başkanı suikaste kurban gidecek..
2) Amerika Birleşik devletleri o tarihte bütün dünyayı tehdit eden, hayret ettirici, çok şaşırtıcı bir olaya imza atacak..
3) O tarihte Türkiye yani biz Avrupa Birliği'ne (AB) girecez :D
:hh:
Ben bunları tahmin ediyorum
Bende de o tarihe dair bir merak duygusu oluşmadı değil fakat ne olursa olsun bence KORKUTMAK İÇİN YAPILMIŞ BİR UYDURMACA dan başka birşey değil

DonCorleone
06.11.2011, 22:55
Bunları boşver de , cidden Amerika ile ilgili büyük bir olay olucak :)

Talha.K
07.11.2011, 06:01
Illuminati sayacı olayı saptırmak için kullanılan gereksiz bi sayaç olma ihtimali yüksek.
Evet Illuminati diye bi örgüt var, belki ismi Illuminati değildir başka birşeydir ama öyle bir örgüt var. "öyle birşey olsa herkes bilirdi" demek yanlış. Illuminati işlerinin büyük kısmını bilinçaltı olarak ve insanların bilemeyeceği şekilde yapıyor, ancak insanların gözlerine sokarak yaptıkları şeyler de var bu açık ve net. "Neden bu kadar gizli, önemli ve dünyayı kontrol eden bi örgüt gizli kalabilecekken insanların bundan haberi var?" diye soracak olursanız da, cevabı şudur. Illuminati'nin işine geliyor. İnsanların Illuminati hakkında bilinçli olması Illuminati'nin işlerini daha da kolaylaştırıyor. İnsanlar Illuminati'nin açıkça yaptığı şeylerle oyalanırken Illuminati asıl işlerini yapıyor. Illuminati çok derin bi konu. Çok fazla şeyle ilgisi var. Illuminati'nin insanları etkilemek için en çok kullandığı sektör müzik ve çizgi film sektörüdür. MTV Illuminati'nin elçisi gibi. Rihanna, Jay-Z, Kanye West, Katy Perry, Christina Aguilera, Lady Gaga ve daha birçok kişi bu örgütün askerleri. Disney de aynı şekilde. Çocuklara bilinçaltı mesajlar yollayarak onların zihinlerinde yer ediyor bazı şeyler. Ufacık şey de olsa "hadi canım abartmayın" denecek şeyler değil. Sübliminal mesajla "kola al" dediğin birinin kola alma ihtimali, direk "hadi kola al" dediğin birinden daha çoktur bunu bilin. Sübliminal, yani bilinç altı mesajlarla insanları etkilemek çok daha kolay.
Çok uzun bir araştırma gerektiriyor Illuminati. Merak ederseniz bir blog var, bunu okuyarak iyice bilgi sahibi olabilirsiniz, tavsiye ederim:

http://michaelsikkofield.blogspot.com/search/label/illuminati?updated-max=2011-04-16T17%3A32%3A00%2B03%3A00&max-results=20
En eski kayıt bu. Daha yeni kayıtları da okuyun.

FasTManiaC
07.11.2011, 10:48
Illuminati sayacı olayı saptırmak için kullanılan gereksiz bi sayaç olma ihtimali yüksek.
Evet Illuminati diye bi örgüt var, belki ismi Illuminati değildir başka birşeydir ama öyle bir örgüt var. "öyle birşey olsa herkes bilirdi" demek yanlış. Illuminati işlerinin büyük kısmını bilinçaltı olarak ve insanların bilemeyeceği şekilde yapıyor, ancak insanların gözlerine sokarak yaptıkları şeyler de var bu açık ve net. "Neden bu kadar gizli, önemli ve dünyayı kontrol eden bi örgüt gizli kalabilecekken insanların bundan haberi var?" diye soracak olursanız da, cevabı şudur. Illuminati'nin işine geliyor. İnsanların Illuminati hakkında bilinçli olması Illuminati'nin işlerini daha da kolaylaştırıyor. İnsanlar Illuminati'nin açıkça yaptığı şeylerle oyalanırken Illuminati asıl işlerini yapıyor. Illuminati çok derin bi konu. Çok fazla şeyle ilgisi var. Illuminati'nin insanları etkilemek için en çok kullandığı sektör müzik ve çizgi film sektörüdür. MTV Illuminati'nin elçisi gibi. Rihanna, Jay-Z, Kanye West, Katy Perry, Christina Aguilera, Lady Gaga ve daha birçok kişi bu örgütün askerleri. Disney de aynı şekilde. Çocuklara bilinçaltı mesajlar yollayarak onların zihinlerinde yer ediyor bazı şeyler. Ufacık şey de olsa "hadi canım abartmayın" denecek şeyler değil. Sübliminal mesajla "kola al" dediğin birinin kola alma ihtimali, direk "hadi kola al" dediğin birinden daha çoktur bunu bilin. Sübliminal, yani bilinç altı mesajlarla insanları etkilemek çok daha kolay.
Çok uzun bir araştırma gerektiriyor Illuminati. Merak ederseniz bir blog var, bunu okuyarak iyice bilgi sahibi olabilirsiniz, tavsiye ederim:

http://michaelsikkofield.blogspot.com/search/label/illuminati?updated-max=2011-04-16T17%3A32%3A00%2B03%3A00&max-results=20
En eski kayıt bu. Daha yeni kayıtları da okuyun.

Justin bieber in kliplerinde falan da var şu tek göz olayı.Ayrıca bence de doğru çok eski bir örgüt 1776 yılında şovalyeler le kurulmuş bir örgüt.Bencede şuanda olucak diyoruz ama aslında belkide oluyorda biz farkında değiliz.

By_AlesiA
07.11.2011, 10:55
hatta bu konu tnt de ömer çelakılın programındada çktı bazıları gerçekten var demişti bazıları uydurma :)

FasTManiaC
07.11.2011, 11:04
http://michaelsikkofield.blogspot.com/2011/04/illuminati.html

Kartlar 1995 te yayınlanmış ? ve bir çok olayı ön görmüş bence bu örgüt planlıyor olabilirde yada bildikleri birşey var bu ülkelerle ve başkanlarıyla ilgili.Bağlantıları falan.

MehmeTR
07.11.2011, 11:59
Örneğin: "30 days + 3h : 13m : 09s" bu şekilde yazıyor ve geriye doğru sayıyor. Diyorlar ki bu sayacı hesaplamak için bilim adamlarına ihtiyaç vardır. Ben onların yalancısıyım. Hiç mi ingilizceniz yok :)

30 days: 30 gün
3h : 3 saat...........(h: hours yani saat ilk harfleri alınmış)
13m : 13 dakika.......(m: minute yani dakika ilk harfleri alınmış)
09s : 9 saniye........(s: Second yani saniye ilk harfleri alınmış)

BİLİNMEYEN BİR YERDE KURULMUŞ OLAN NÜKLEER BİR BOMBANIN SAYACI OLMA İHTİMALİNİ DE HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ???? xL xL

Talha.K
07.11.2011, 12:21
Örneğin: "30 days + 3h : 13m : 09s" bu şekilde yazıyor ve geriye doğru sayıyor. Diyorlar ki bu sayacı hesaplamak için bilim adamlarına ihtiyaç vardır. Ben onların yalancısıyım. Hiç mi ingilizceniz yok :)

30 days: 30 gün
3h : 3 saat...........(h: hours yani saat ilk harfleri alınmış)
13m : 13 dakika.......(m: minute yani dakika ilk harfleri alınmış)
09s : 9 saniye........(s: Second yani saniye ilk harfleri alınmış)

BİLİNMEYEN BİR YERDE KURULMUŞ OLAN NÜKLEER BİR BOMBANIN SAYACI OLMA İHTİMALİNİ DE HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ???? xL xL
Tabi ki her şey olabilir. Nükleer bi bomba, belki de ikiz kuleler gibi bir harekat.. Birçok ihtimal var. Ama bu ihtimallerin arasında şu da var; Illuminati'nin hedef saptırması, veya işsiz güçsüz herifin tekinin bir eşşek şakası.
Veya o sayaç durduğunda bir harekat başlayacak, ama insanlar o anda anlamayacak, bir hafta, bir ay veya bir yıl sonra anlaşılacak birşey bile olabilir.

FasTManiaC
07.11.2011, 12:27
Evet insanlar birinin eşşek şakası sanarken herkez birşey olmaz dediğinde herşey olabilir.

Designer
08.11.2011, 21:48
eveeet şimdide gençler dünyayı kurtarıyor, izliyoruz efendim

PitbullDesign
09.11.2011, 00:32
Hem de internet üzerinden.

MehmeTR
09.11.2011, 01:07
Biraz ayıp ettiniz sanırsam xL

PitbullDesign
09.11.2011, 01:12
Ayıp etmeyle ilgili bir şey olduğunu sanmıyorum?

acdesign55
09.11.2011, 01:15
Biraz ayıp ettiniz sanırsam xL

Küfür mü edildi, yoksa daha başka ayıp şeyler mi yapıldı? :laugh:

MehmeTR
09.11.2011, 01:18
amacın ne ? :hh:

DonCorleone
10.11.2011, 00:44
Senin amacın ne, bu yorumu atmakla ?

amacın ne ? :hh:

MehmeTR
10.11.2011, 11:39
Arkadaşlar uzatmayalım. Haklısınız. xL

s£mih
11.11.2011, 10:49
İyi güzel hoş , Talha'nın verdiği link'te benim bildiklerimin aynısını yazıyor , bana kalırsa o link'te ki tamamen olmasada çoğu şey doğru hıı bide " XL " yi her cümlenin sonuna koyma amacı nedir anlamıyorum havalı olma işaretidir bu her cümlede olma amacını çözebilmiş değilim , onu da geç Designer ve Pitbull'un söyledikleri ayıp değil ayıbı çok çeşitli düşünmemek gerekir bu bi ayıp değil yorumdur eğer böyle bir konu açılıyorsa ki açılmış zaten böyle yorumlara çok olağan şekilde yaklaşmak gerekir çünkü herkesin düşünce özgürlüğü vardır , ve aynı şekilde bende düşünüyorum illuminati'yi anlamaya çalışmak yerine kendi ülkemizde dönen siyasi ve terör olaylarını anlamaya çalışsak bence daha hayırlı olur.Yanlış düşünüyorsam eyvallah ama bu konu lastik gibi nereye çekersen oraya gidiyor o yüzden uzatmaya gerek yok.Kendi ülkemizde ki kışkırtma politikalarını bi gözden geçirelim derim.:wink:

Serhat Design
11.11.2011, 12:38
Aynen öyle bu konuyu 1 sene araştırsanız bile hala öğrenmedikleriniz olur.
Bu yüzden fazlada bu konuyu araştırmaya gerek yok.

:D

FasTManiaC
11.11.2011, 15:23
Tamam öyle yapalım Semih ama sen peki terörü çözebilecekmisin araştırarak birşeylere varılmıyorki ben de Illımunati yi başka birşeyleri öğrenmek için açtım sen araştırarak terörü veya konuşarak terörü değiştiremessen bende onu bunu zaten değiştiremem konu lastik gibi uzadı yine hep böyle oluyor.Ayrıca biz de dünyayı kurtarmıyoruz birşeyler araştırıp okuyoruz o yorumu atan arkadaş napıyor bilmem.

MehmeTR
11.11.2011, 15:33
Hay ağzını öpiyim :D :D
Ayıp derken söylediğim yanlış algılandı sanırsam yada ben yanlış izah ettim. Özür dilerim.
Benim kastettiğim FasTManiaC arkadaşımın son cümlesinde yazıyor.

Lastik konusuna gelince hakikaten bu konu sonunda iyi bir kilit yicek ama hayırlısı :D

FasTManiaC
11.11.2011, 15:59
Mehmet kardeşim :D şimdi ilk baştaki kelimelerin biraz değişik oldu ama lafın gelişi diyerek kabul ediyorum. :D :D :D

s£mih
11.11.2011, 19:00
Fast kardeşim araştırılarak terör bitirilmez , ama araştırmadan bilmeden onların arasına çekilen o kadar çok insan var ki eğer bunu araştırır ne kadar pis bir olay olduğu tam olarak anlaşılırsa aramızdan birinin daha böyle bi beyin yıkamasına izin vermemiş oluruz , olan şey hemen bitmez ama destek kesilirse yavaş yavaş bitebilir ..

FasTManiaC
11.11.2011, 19:29
Doğru tabii beyinler yıkanıyor.fakat bunu nasıl önlemeyi düşünüyosunki iki kelime yazarak buraya biyere varmamız imkansız.

addict
19.01.2012, 10:23
Tom Hanks'in oynadığı Melekler ve Şeytanlar filminde İllumunati örgütünü kötü olarak göstermişler.Ama bu konuda araştırma yapacağım.Kitaplar vardır eminim bu konu hakkında.Eğer kitap tavsiyesi olan varsa bekliyorum...

278d7e64a374de26f==