PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Grand Theft Auto V Official Trailer 2012

w_q_x_91
03.11.2011, 17:07
Günlerdir beklenen geri sayım dün sona erdi arkadaşlar işte GTA 5 'in tanıtım videosu :)

http://www.youtube.com/watch?v=mdVl1MSSjC0

http://www.youtube.com/watch?v=mdVl1MSSjC0

KAYNAK (http://www.rockstargames.com/)

Serhat Design
03.11.2011, 17:11
Güzel oyuna benziyor :D

DonCorleone
03.11.2011, 17:18
GTA'nın toptan gelişip /değişmesi lazım.. Ne zaman öyle olursa harika olur valla, örneğin kendi hayatımız gibi, öyle kafamıza göre dolaşmak yerine iş v.s gibi :)

w_q_x_91
03.11.2011, 17:22
GTA'nın toptan gelişip /değişmesi lazım.. Ne zaman öyle olursa harika olur valla, örneğin kendi hayatımız gibi, öyle kafamıza göre dolaşmak yerine iş v.s gibi :)

ehuheuhe gorursem soylerım :D aslına oynatıcak makınemız olsa guzel oyun saga sola kosusturmak yerıne verılen gorevlerı yerıne getırerek daha eglencelı olabılır ..

White Lagoon
03.11.2011, 23:19

Yorumun çok garip geldi, GTA son serilerinde bi bakıma çok amaçlı bi oyun gibi, herşeyden biraz var, FPS, yarış, Simulasyon, Açık harita, vs vs ... Hani iş anlamında da Polis, Taksici falan olabiliyosun ama. Günlük işlerinden sıkılıp biraz kafa dağıtmak için oyun oynayan insanlarının oyununun içine öğrenci, doktorluk, falan koymak. Pek mantıklı değil. Onlar günlük hayatında yaptığın şeyler zaten.

*** Aradığın oyun Sims olabilir. Eğer ciddi ciddi matamatik dersi falan görmek istemiyorsan ?

acdesign55
03.11.2011, 23:24

Biz oyundaki hayatımızı mı yaşicaz, yoksa kendi hayatımızı mı? Bu özelliklere sahip bir oyunu oynayan insan, asosyal bir kişilik olur ve hayatının bir anlamı kalmaz. Bırakın oyunlar, oyun olarak kalsın. xL

PitbullDesign
04.11.2011, 00:02
Gta serisine bir türlü ısınamadım yahu :/

w_q_x_91
04.11.2011, 09:28
Gta serisine bir türlü ısınamadım yahu :/

ustad alısırsın yaw sen gta 4 ü oyna bak :D

SedatDogankan
04.11.2011, 09:33
Bence mükemmel zevkli bir oyun GTA,bu 5'ide çok çabuk geldi.

DarknessDesign
04.11.2011, 13:24
Başarılı bir seri bence grand thef auto serisi ama bana internet kafedeki sümüklü çocukları hatırlatıyo nedense :D

By_AlesiA
04.11.2011, 14:50
o wınewood yazsını görünce zaten aha tamam dedim :))) kaç gb olurki buya

DonCorleone
04.11.2011, 17:16
@White Lagoon : Tamam haklısın ama demek istediğimi tam anlatamadım.Yani ayrıntının ben çok yüksek olmasını beklerim bu tarz oyunlardan.Örneğin adam taksiye biniyor taksici oluyor. Yani bunda; durak yokmu, telsiz yokmu, taksiden inen adam polisi aramıyor mu ? Yani bu ayrıntılara hep dikkat etmişimdir..Ayrıca kendime uygun olan oyunu seçebilirim :) Sims simulasyon oyun zaten. Ben GTA üzerine yorum yaptım.

@acdesign55 : Doğru söylüyorsun da Alican abi, oyun delisi olmak diye bir kavram vardır ya, mesela ben 10 saat filen hiç kalkmadan The Godfather oynadığımı bilirim.Yani oyunlarda ki ayrıntılar ne kadar iyiyse o kadar oyuna bağlı oluyor insan. Ha tabi sosyal hayat ayrı mesele, ben GTA istediğim gibi olsun başından hiç kalkmam demiyorum ki :) İnsan elbet sıkılır/yorulur bir süre sonra .. Bir de oyunlar ne kadar gerçekci olursa o kadar adrenalin yaşar insan. Yani gerçekte yapamadıklarımızı oyunda tıpkı gerçekmiş gibi yapmak çok zevkli :) Tabi bu kişiye ve psikolojisine göre değişir :)

White Lagoon
04.11.2011, 20:11
@White Lagoon : Tamam haklısın ama demek istediğimi tam anlatamadım.Yani ayrıntının ben çok yüksek olmasını beklerim bu tarz oyunlardan.Örneğin adam taksiye biniyor taksici oluyor. Yani bunda; durak yokmu, telsiz yokmu, taksiden inen adam polisi aramıyor mu ? Yani bu ayrıntılara hep dikkat etmişimdir..Ayrıca kendime uygun olan oyunu seçebilirim :) Sims simulasyon oyun zaten. Ben GTA üzerine yorum yaptım.

oyunda taksici olabilmen tamamen seni araba kullandırmaya yönelik bi görev gibi düşün. ayrıca para kazanıyosun falan. yani taksici olman bahane. hani fazla detay oyunu öldürür. Mesela GTA 4 ün saat sistemi 24 dakika. gerçek hayatta geçen 1 dakikan oyunda 1 saate denk geliyor. istelerse bunu bire bir de yapabilirlerdi. ama sırf oyunda akşam olsun diye 12 saat oyunun başında kim beklerdi o ayrı mesele. aşırı detay kullanıcıyı sıkar. Mesela oyunda yemek yeme özelliğinide acıktığın için değilde canını yenilemek için kullanıyorsun. tuvalete gitmiyosun. Kullanıcıların gereksiz olarak görebileceği detayları bilerek koymuyolar.

Bunun için sims var. Oyunların amaçları farklı.

DonCorleone
04.11.2011, 20:40
Ben sadece tavsiye ettiklerimden bahsediyorum. 24 Saat olsun demedim ben, ayrıca bu şekilde 24 saat kötü oluyor. Yemek yeme derken adam 3 öğün yemesinde mesela çok aç kalınca(2gün) gücü azalsın ;) Ayrıca Sims'in farklı olduğunu biliyorum, ben bu oyundan bahsediyorum..

oyunda taksici olabilmen tamamen seni araba kullandırmaya yönelik bi görev gibi düşün. ayrıca para kazanıyosun falan. yani taksici olman bahane. hani fazla detay oyunu öldürür. Mesela GTA 4 ün saat sistemi 24 dakika. gerçek hayatta geçen 1 dakikan oyunda 1 saate denk geliyor. istelerse bunu bire bir de yapabilirlerdi. ama sırf oyunda akşam olsun diye 12 saat oyunun başında kim beklerdi o ayrı mesele. aşırı detay kullanıcıyı sıkar. Mesela oyunda yemek yeme özelliğinide acıktığın için değilde canını yenilemek için kullanıyorsun. tuvalete gitmiyosun. Kullanıcıların gereksiz olarak görebileceği detayları bilerek koymuyolar.

Bunun için sims var. Oyunların amaçları farklı.

Babek Design
05.11.2011, 12:03
ya inanirmisiniz bunlar GTA5'i bile cikardi ama ben gta 4'u oynayamadim:xD:Siz hele Max Rayne 3 oyununu gorun.soylenenlere gore 2012'in Martinda cikicak:D

Mavisyan93
05.11.2011, 13:03
Biz daha GTA4 oynayamadan geldi :D

Youtubede bunu buldum bakın :xD:

http://www.youtube.com/watch?v=JfBbuMQ_AA8

MehmeTR
05.11.2011, 13:33
Başarılı bir seri bence grand thef auto serisi ama bana internet kafedeki sümüklü çocukları hatırlatıyo nedense :D

:hh: Aynen 10 yaşındaki veletleri bazen internet kafenin yanında geçerken içerde görüyorum oyunda yenildikleri için resmen kavga ediyorlar dövüşüyorlar :D :hh:

Oyun ile yaşam arasındaki farkı anlayabilmek bile bir yetenektir :cooL2:

278d7e64a374de26f==