PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : FBI açıkladı uzaylılar var elimizde ufo ve uzaylı var ŞOKKK!!!!!!

onat
01.10.2011, 05:44
Tarihinde ilk kez ABD resmen uzaylı var dedi ve elinedki en önemli belge olan Roswell olayının belgelerini dağıttı.

Şaka değil arkadaşlar zamanında hava balonu diyen ABD şimdi yüzseksen derece çark etti evet o bir uzay gemisi idi ve içinde de uzaylı vardı ele geçirdik dedi ayrıca internette gördüğünüz o uzaylı otopsileri falan hep gerçek

The memo that 'proves aliens landed at Roswell'... released online by the FBI | Mail Online

FBI ın basına dağıttı belge burda bir kaç saat önce koyuldu sıcak sıcak:
FBI — Guy Hottel Part 1 of 1

Uzay gemisinin neye benzediğini bile açıklamışlar.

Buda o çok merak ettiğimiz uzaylıların neye benzediği nin görüntüsü yıllardır gözümüzün önünde idi:
http://i52.tinypic.com/2dcamh0.jpg

Dünya dışı varlıklara inanlar için sanırım sevindirici haber

Not:haber eski yeni olmuş bişey değil ben yeni gördüm sadece orda yazmışlar fbı ın basına dagıttıgı belge sıcak sıcak falan die o ilk açıklandıgı zamandan bahsetmiş

Kerem96
01.10.2011, 10:12
ben böyle şeylere inanmıyorum :) uzaylı görülse dünya ayağa kalkardı :) o resimdeki adam mı herneyse ya photosop yada radyasyona uğramış bişey.

Modin-G Designe-R
01.10.2011, 10:46
ben böyle şeylere inanmıyorum :) uzaylı görülse dünya ayağa kalkardı :) o resimdeki adam mı herneyse ya photosop yada radyasyona uğramış bişey.

+9999999999999

ali çaglar
01.10.2011, 11:09
Bunlara ben ınanıyorum var oldukları hakkında cok genıs bır arastırma yapmıstım uzay bılım enstıtusune gıttıgımde arastırmıstım ama bunlar cok eskı haberler ya var ya Biz Türkler neden hıc bakıs acısını genısletmıyor zaten bu yuzden gelısmekte olan ulkeyız ya yıllardır. :S Neyse boyle bır sey var haberde gercek bu cok eskı bır haber ama

FasTManiaC
01.10.2011, 11:12
Ülkede eğitimsiz insan çok ve düşünce olarak ta eğitimsiz ler anlayabiliyorsunuz ben tabiikide milletime kötü şeyler söylemem ama durum böyle sizde anlıyorsunuz beni yani insanlar Makara dan şakadan başka bişey yapmıyor. :/

Emincan Erdem
01.10.2011, 11:12

Bende katılıyorum.Eğer böyle bir olay olsaydı bütün herkes ayağa kalkardı.Ya photoshop ile yada maket gibi birşey yapmışlardır.O havadakide firizbidir. :xg:

acdesign55
01.10.2011, 15:03
Boşverin böyle konuları. Uzaylılar varsa var, yoksa yok. Takmayın kafaya.

278d7e64a374de26f==