PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bi onerim var

Babek Design
11.09.2011, 14:01
Salam.Benim sizlere bi onerim olucakti.Ben derim ki,cevaplari cok basit olan sorular icin sabit konu yeri acilsin.Bunun sayesinde basit konular acilmasinin karsisi biraz olsun alinmis olur.Yani tek cevapli sorulari bu konunya yazalim ve sorunu coze bilenlerde cevaplasinlar.Nasil olur?tesekkurler

Aykut Filiz
11.09.2011, 15:22
Tek konu içinde olunca bir soru cevaplanana kadar araya başka sorular falan girerse karışıklık yaşanır. Daha sonradan da aynı soruyu soracak kişiler varsa konunun içinde bulmasıda biraz zorlaşacaktır haliyle.

wegabond
11.09.2011, 18:31
Ayrıca soran adam karar veremezki sorunun basit olup olmadığına. Sorun sahibi için her zaman zor bir sorundur :).

Babek Design
12.09.2011, 15:27
Ayrıca soran adam karar veremezki sorunun basit olup olmadığına. Sorun sahibi için her zaman zor bir sorundur :).

evet ama her insan bilir yani sorusunun 1 ve ya kac cevabi ola bilecegini dimi:)

Tek konu içinde olunca bir soru cevaplanana kadar araya başka sorular falan girerse karışıklık yaşanır. Daha sonradan da aynı soruyu soracak kişiler varsa konunun içinde bulmasıda biraz zorlaşacaktır haliyle.

o zaman soyle yapalim soru soranlar sorularini kalin harflerle yazsin,cevaplayanlar da ince harflerle:)

Aykut Filiz
12.09.2011, 16:16
En iyisi şöyle yapalım şuanki sistem aynen devam etsin :)

Babek Design
12.09.2011, 16:47
En iyisi şöyle yapalım şuanki sistem aynen devam etsin :)

e bende bunu soylemeye calisiyordum zaten:xD:

278d7e64a374de26f==