PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sitemizde çoğalan database error hataları

By_AlesiA
09.08.2011, 15:28
Bilmem gördünüzmü bu aralar çoğaldo bu tip hatalar database error fatal error gbi hatalar çkmaya başladı 10 dk da düzeltiolar ama sinir bozucu oluor :D

Bu arada bir fikrimde var mesela bir giriş seviyesinde olan biri otomatik olarak seviye atlayabilsin örneğin: 10 tane çalışmayı her biri için anket olacak belirli puanın üzerined alan 10 çalışmadada orta seviyeye geçsin mesela:)

İyi Günler

By_Alesia

ey.T
09.08.2011, 15:31
orta seviye işi olmaz kardeşim kurallar neyse öyle olur senin dediğin gibi olmaz o zaman forum bozulur herkez orta seviyeye geçer ama bozuk araçlarla.

Talha.K
09.08.2011, 15:44
Database error'lar hakkında birşey diyemem ancak Seviye Atlama olayı öyle olmamalı bence. Arkadaşına yüksek puanlar verenlerin yanı sıra "bu çalışma bir üst seviyeyi hak ediyor" gibi yorumlar üyeleri agresifleştiriyor, ve "ben neden seviye atlamadım, ayrımcılık yapıyorsunuz" gibi yorumlar da kaçınılmaz oluyor. Bence seviye atlatma konusunda herhangi bir problem yok şu aşamada. :)

DarknessDesign
09.08.2011, 16:58
Seviye atlıcağın kadar, seviyeni atlatıcak kişilerin belirli kişiler olması senin için daha gurur verici olmazmı ^^

wegabond
09.08.2011, 22:07
Bu zamana kadar herkes hak ettiği yere geldi ve bundan sonrada gelecektir :).

Şamil Can
09.08.2011, 22:38
Beni niye ileri seviyeye almıyorsunuz :D Şaka bir yana boşverin seviyeyi amaan yani orta seviye birini profesyonel seviyesine alsan ne olacak almasan ne olacak.

Rockk
14.08.2011, 18:32
Anlamsız bence ama şu sözü çok severim,''insanların dış görünüşüne değil,iç görünüşüne bakacaksın :)''.

278d7e64a374de26f==